iRobot Roomba S9 Plus - Купити робот-пилосос з базою для сміття
favorite_border
Доступно тільки зареєстрованим користувачам
iRobot iRobot Roomba S9 Plus

Автовивантаження сміття на базу. Для власників величезних будинків. Запам'ятовує плани кількох поверхів. Прибирання окремих зон приміщення. АКБ Li-Ion 1850 мАг. Для власників свійських тварин. Турборежим для килимів. Потужність всмоктування 6800 Па. HEPA фільтр. Топовий пилосос американської компанії iRobot на 2023 рік

34699

Купити робот-пилосос iRobot Roomba s9 Plus з базою для сміття

Артикул товару: S955840
iRobot Roomba S9 Plus 34699 грн.
купити
Докладний опис iRobot Roomba S9 Plus

iRobot – американська компанія, яка входить у топ найкращих виробників роботів-пилососів у світі. Серед останніх розробок фірми варто виділити інноваційного робота-пилососа iRobot Roomba s9 і той самий пристрій у розширеній комплектації iRobot s9+. Остання модель розрахована на користувача, який хоче згадувати про прибирання не частіше ніж раз на пару місяців. Робот оснащений автоматичною базою для очищення контейнера для сміття, що робить процес прибирання максимально ізольованим від участі людини. Робот самостійно позбавиться від сміття, що накопичилося, просто під'їхавши до станції підзарядки з встановленому на ній спеціальному мішку. Крім іншого, пристрій має надточну систему навігації, функцію зонування простору і поверхового планування приміщення. Сучасна 3-ступінчаста модель очищення з найпотужнішою з усіх роботів Roomba турбіною всмоктування робить робота практично незамінним в будинку. Користувачі, які розраховують практично повністю довірити збирання роботу, будуть задоволені цією моделлю на всі 100%.

Форма

iRobot Roomba s9+ має D-подібний корпус, де одна сторона закруглена, а друга плоска. Така форма дозволяє роботу якісно прибирати сміття з кутів приміщення, а також поблизу плінтусів, де зазвичай потрібно більш ретельне очищення.

Підключення та керування

Робот пилосос Roomba s9 Plus налаштовується максимально просто. Для того, щоб підключити пристрій, вам потрібно буде завантажити на свій смартфон додаток Irobot Home та виконати ряд початкових покрокових інструкцій. Програма однаково добре працює на пристроях з операційними системами Android та IOS. Сам робот має доступ до Wi-Fi, тому щоб керувати пристроєм, вам не обов'язково перебувати в будинку. Це можна робити та віддалено – з будь-якого іншого місця. Крім того, розробники подбали і про те, щоб вам не доводилося вручну оновлювати прошивку системи. Завдяки підключенню до Інтернету, програмне забезпечення оновлюється автоматично.

iRobot s9 Plus тішить і новинками у технології Smart-управління. Цей принцип роботи робить процес збирання максимально автоматичним.

 • Керувати пристроєм можна легко за допомогою голосових команд та підтримки Alexa та Google Assistant. Ви промовляєте просту фразу, наприклад: «Roomba, прибери кухню!», і робот відправляється здійснювати свою діяльність. Попередньо, він, звичайно, отримає сигнал по Wi-Fi від програми Irobot Home, але ви в цьому вже не братимете участі; 
 • Натиснувши кнопку “Clean”, ви активуєте робота на прибирання будинку. Якщо необхідно обмежити рух пристрою, ви можете просто перекрити якісь конкретні зони в додатку. Робот не буде заїжджати до заборонених ділянок; 
 • Функція планування прибирання також убезпечить вас від зайвої уваги до роботи. Ви можете задати йому конкретний графік за часом та днями тижня. Після цього ваша допомога не знадобиться. Робот буде діяти автоматично, коли настане час запланованого прибирання.

Навігація

Навігаційна система vSLAM дозволяє роботу I Roomba s9 Plus не тільки легко орієнтуватися в просторі, але й запам'ятовувати плани кожного поверху окремо, якщо будинок багатоповерховий. Ця ж функція працює і у випадку, якщо у вас є, наприклад, будинок та квартира. Вам не доведеться переналаштовувати робота, якщо ви часто змінюєте локацію. Він сам зрозуміє, де зараз знаходиться і почне прибирання, згідно з планом потрібне приміщення.

З іншого боку, функція зонування простору допомагає пристрою безпомилково відрізняти різні кімнати у одному будинку. Робот розуміє, що зараз він працює на кухні і автоматично змінює режим на більш ретельне очищення, спираючись на попередній досвід.

Perfect Edge – технологія, яка дозволяє роботу очищати якісніше важкодоступні місця в приміщенні. Датчики пристрою допомагають йому зрозуміти, в якій частині кімнати він зараз знаходиться і направити рух гумових щіток у бік турбіни. Така технологія робить очищення кутів та пристінних ділянок кімнати якіснішою. 
Сенсори допомагають пристрою розпізнавати предмети меблів та інші бар'єри на шляху прямування. Робот об'їжджає всі перешкоди, але, при цьому, здатний переїжджати бар'єри, висотою до 2,5 см. Це означає, що він легко заїде на килим і переїде через поріжок між кімнатами в процесі прибирання. Також Roomba s9+ має датчик перепаду висот, що дозволяє йому не падати зі сходів у будинку, якщо вони є.

iRobot Roomba s9+ and Braava m6 jet

Багато користувачів хочуть поєднати в одному роботі якісне сухе та вологе прибирання. Найчастіше, якщо йдеться про один пристрій, якась із цих двох функцій обов'язково страждає. У випадку з Roomba s9 та Roomba s9+, питання вирішено шляхом синхронізації з полотером Braava jet m6. Робот-пилосос Roomba s9 або s9+, закінчують свою діяльність, подають сигнал полотеру Braava jet m6, і той починає вологе прибирання приміщення. Участь у цьому процесі не потрібна. Роботи автоматично синхронізуються.

Принцип роботи та технічні особливості iRobot Roomba s9+

Робот забезпечує максимально якісне очищення приміщення, завдяки 3-ступінчастій моделі прибирання. Пристрій автоматично визначає тип поверхні, на якій знаходиться, і однаково добре справляється з килимовим покриттям та кахлем, самостійно змінюючи режим очищення залежно від щільності простору. Порівняно з моделями серії  Roomba 600, турбіна iRobot s9 та iRobot s9+ у 40 разів потужніша і забезпечує значно більшу всмоктувальну силу. А технологія Power Boost максимально автоматизує процес зміни режиму роботи турбіни, збільшуючи потужність, якщо робот змінює тип поверхні та складність забруднення.

Основною відмінністю Roomba s9+ став наявність автоматичної бази очищення контейнера для сміття. Як тільки датчик наповнення бака повідомить пристрій про необхідність очиститись, робот під'їде до станції, із встановленим сміттєвим мішком і самостійно спустошить контейнер. Участь користувача в цьому процесі не потрібна. Ця технологія дозволить вам забути про існування робота у вашому будинку на кілька місяців точно.

Гумові валики для збору сміття та бічна лопатева щітка зазнали деяких доопрацювань, але принцип роботи залишився той самий:

 • Гнучка гумова поверхня щітки щільно прилягає до підлоги, незалежно від того, м'яке покриття або тверде; 
 • Ширина валиків збільшилася на 30% порівняно із попередніми моделями. Тепер робот має максимальний майданчик для всмоктування сміття, а значить, скорочується час збирання;
 • Модуль кріплення щіток автоматично підлаштовується під висоту поверхні, куди переїжджає робот. Тобто. робот легко очистить як м'який килим, так і твердий паркет без додаткових налаштувань;
 • Бічна щітка для очищення важкодоступних місць стала п'ятилопатевою. Це означає, що прибирання сміття в кутах і під меблями стане ще якіснішим.  

Потужний HEPA-фільтр

HEPA-фільтр дозволяє контролювати до 99% всіх можливих алергенів, затримуючи їх у контейнері. Гумові щітки, за допомогою яких здійснюється прибирання, не намотують на себе шерсть і волосся, а підтягують їх до всмоктуючої турбіни. Це дозволяє робити прибирання ретельніше без участі людини.

Roomba s9 + – максимально автоматизована модель робота-пилососа. Велика кількість функцій Smart-управління, надпотужна система всмоктування, сучасна форма та база автоматичного очищення контейнера для сміття дозволяють пристрою займати лідируючі позиції на ринку сучасних роботів-пилососів.

Комплект постачання  iRobot Roomba s9 Plus:

Робот-пилосос iRobot Roomba s9+

Акумуляторна батарея Li-ion 1850 мАг - 1 шт.

HEPA-фільтр - 2 шт.

Бічна щітка - 1 шт.

Основна гумова двоваликова щітка - 1 шт.

Контейнер для пилу - 1 шт.

База для розвантаження сміття EU Clean Base ™ (Вона ж зарядна база) - 1 шт.

 

Чому ми?

Ми постачальники товарів компанії iRobot вже 7 років. Всі пристрої в нашому магазині мають сертифікати якості та гарантію виробника. Придбавши товар у нас, ви отримаєте кваліфіковану допомогу у підборі потрібного приладу, швидку відправку та безкоштовну доставку по всій Україні.

iRobot Roomba S9 Plus 34699 грн.
купити
Характеристики iRobot Roomba S9 Plus

Основные параметры:

Год начала выпуска:
2019
Тип уборки:
Сухая уборка
Строит карту помещения:
Да
Связь со смартфоном:
Да
Есть домашние животные:
Да
Ковры с ворсом выше 1,5 см:
Да
Пороги высотой более 1,5 см:
Да
Запоминает планы нескольких этажей:
Да
Виртуальное ограничение зон уборки:
Да

Габариты и вес:

Габариты робота (ВхШхГ) (см):
9 x 32 x 32
Вес робота (кг):
3.7
Вес коробки (кг):
12

Аккумулятор робота:

Тип аккумулятора:
Li-Ion
Емкость аккумулятора (мА/ч) :
1850
Время работы (мин) :
120

Фильтры, щетки и эффективность работы:

Наличие водяного бака:
Нет
Индикатор заполнения пылесборника:
Да
Автоматическая выгрузка мусора из пылесборника на базу:
Да
Выпускной фильтр:
HEPA
Ограничение площади уборки:
Да
Количество боковых щеток:
1
Основная щетка:
Да
Плавающая основная щетка:
Да

Режимы уборки и типы убираемых поверхностей:

Уборка по расписанию:
Да
Уборка по "будильнику":
Да
Ограничение времени уборки:
Да
Автоподзарядка:
Да
Возобновление уборки после подзарядки с прерванного участка:
Да
Тип убираемой поверхности:
Линолеум, Ламинат, Паркет, Наливной пол, Плитка, Ковролин, Ковер
Адаптация под тип поверхности:
Да

Другое:

Датчики и сенсоры:
Датчик перепада высоты, Датчик столкновения
Система "антипутаница" :
Да
Управление роботом:
Управление на корпусе, Управление со смартфона/планшета
iRobot Roomba S9 Plus 34699 грн.
купити
Фотогалерея iRobot Roomba S9 Plus
24902 - iRobot Roomba S9 Plus - МАГАЗИН БАЙРОБОТ 24903 - iRobot Roomba S9 Plus - МАГАЗИН БАЙРОБОТ 24904 - iRobot Roomba S9 Plus - МАГАЗИН БАЙРОБОТ 24905 - iRobot Roomba S9 Plus - МАГАЗИН БАЙРОБОТ 24906 - iRobot Roomba S9 Plus - МАГАЗИН БАЙРОБОТ 24907 - iRobot Roomba S9 Plus - МАГАЗИН БАЙРОБОТ 24908 - iRobot Roomba S9 Plus - МАГАЗИН БАЙРОБОТ
iRobot Roomba S9 Plus 34699 грн.
купити
Відеогалерея iRobot Roomba S9 Plus
iRobot Roomba S9 Plus 34699 грн.
купити
Витратники до iRobot Roomba S9 Plus
iRobot Roomba S9 Plus 34699 грн.
купити
Інші пилососи цього бренду
iRobot Roomba S9 Plus 34699 грн.
купити
Товари конкуренти
Ми офіційний дилер iRobot в Україні вже 11 років.
Це оригінальний сертифікований товар в Україні.

Покупая у нас Вы получите: • Компетентну та вичерпну консультацію. Всебічну підтримку. • Безпроблемне гарантійне та післягарантійне обслуговування. Про гарантії • Безкоштовну доставку Новою Поштою на суму замовлення від 3000 грн. • Наложений платіж також сплатимо ми! Про доставку и Про оплату

34 699 грн.
shopping_basket КУПИТИ
assignment_turned_in
Є в наявності Офіційна гарантія 24 місяця.

Ви можете зробити замовлення, як на сайті, так і просто зателефонувавши:

096 000 43 06Працюємо без вихідних з 9 до 20:00

Всі контакти

Часті питання про купівлю iRobot Roomba S9+ в нашому магазині

 • Найважливіше про iRobot Roomba S9+
  Автовивантаження сміття на базу. Для власників величезних будинків. Запам'ятовує плани кількох поверхів. Прибирання окремих зон приміщення. АКБ Li-Ion 1850 мАг. Для власників свійських тварин. Турборежим для килимів. Потужність всмоктування 6800 Па. HEPA фільтр. Топовий пилосос американської компанії iRobot на 2023 рік.

  Офіційна гарантія виробника 24 місяця. Запчастини та розхідники у наявності. Відкликаємось швидко. Допомагаємо відповідально.
 • Чому варто придбати iRobot Roomba S9+ саме в нас?
  Ми продаємо оригінальний сертифікований товар в Україні. Працюємо з 2013 року. Знаємо усі нюанси товара. Цінуємо та поважаємо своїх клієнтів. Орієнтовані на VIP-сервіс. Телефонуйте: (096) 000-43-06

  Можете забрати в шоурумі в Києві, або замовляйте з безкоштовною доставкою без передплати по Україні Новою поштою! Наложку також оплатимо ми. Готівковий та безготівковий розрахунок. Видаємо всі документи.