Hobot 388 - Купити робот-мийник вікон Hobot 388 з баком для води
favorite_border
Доступно тільки зареєстрованим користувачам
Hobot Hobot 388

Система розпилення рідини. Щітки, що обертаються, з мікрофіброю. Ідеальний для закруглених рам. Може працювати на кахлі зі швами до 1,5 см. Режим "подвійний прохід". ПЗ - Ai Technology S3.0. Тонкий корпус - 9,5 см (варто врахувати для вікон з ґратами). Топовий пилосос тайванської компанії Hobot

13740

Купити робот для миття скла, окон та кахлю Hobot 388 Ultrasonic з баком для води

Артикул товару:
Hobot 388 13740 грн.
купити
Докладний опис Hobot 388

Компанія Hobot Technology – світовий лідер серед виробників автоматичних роботів для миття вікон. Одна з останніх моделей - робот для миття вікон Hobot 388 має низку інноваційних рішень, які раніше не були доступні в попередніх серіях, у тому числі й останньої моделі Hobot 368. Нова навігаційна система, зручність управління за допомогою смартфона, тонкий корпус та технологія автоматичного розпилення рідини дозволяють роботу для миття вікон Hobot 388 вважатися одним з найкращих роботів у своїй категорії з максимально ефективною технологією очищення. Пристрій може працювати на вікнах різної форми та товщини, очищати плитку з великими швами та якісно справлятися із забрудненнями на поверхнях різного типу. Робот ідеально підійде користувачам з високими вимогами до якості очищення та простоти управління.

Підключення та керування

Як і попередня модель Hobot 368, робот-склоочисник Hobot 388 Ultrasonic може включатися та керуватися за допомогою програми на вашому смартфоні. Воно однаково коректно працює як на гаджетах з програмним забезпеченням Android, так і на IOS.

Крім того, в новій серії 300 на корпусі робота є кнопка «Старт/пауза», яка ще більше полегшує управління ним. Також нікуди не зник і стандартний пульт управління, завдяки якому ви можете контролювати прибирання, зупиняти та спрямовувати робота в потрібний вам бік.

Принцип роботи та навігація

Зчеплення з поверхнею забезпечує потужний вакуумний двигун, який перевершує попередні моделі за силою тяги на 40%. Рух робота відбувається за рахунок двох однакових коліс, що обертаються назустріч один одному, з накладками з мікрофібри. Таким чином, пристрій може не тільки якісно очищати поверхню, але й змінювати напрямок та траєкторію руху.

У цій моделі, вперше серед круглих роботів, з'являється автоматична система розбризкування рідини. Тому участь користувача в очищенні поверхні від забруднень та обслуговування робота зводиться до мінімуму.

Як це працює:

 • У корпус робота вбудована ємність для миючого засобу (50 мл). Ви заливаєте туди рідину з постачання та активуєте пристрій. Варто зазначити, що в бак не можна заливати жодні інші рідини, крім спеціального засобу Hobot або звичайної води;
 • Ультразвуковий розпилювач розподіляє вологу по поверхні в достатній для прибирання кількості та рухається по наміченій траєкторії, збираючи рідину та очищаючи площу від забруднень; 
 • Система навігації Al 4.0 дозволяє роботу автоматично визначати площу роботи і рухатися спланованим маршрутом, при цьому проходячи по поверхні кілька разів для більш ретельного очищення. Робот завершує свою роботу у точці, звідки він її почав;
 • Крім того, пристрій оснащений датчиком виявлення зміни тиску та визначення країв поверхні. Робот автоматично змінить траєкторію руху, якщо зрозуміє, що рівень вакуумного кріплення зменшилася. Тобто. прилад не впаде, якщо така небезпека існує, наприклад, при очищенні вікон без рам або дзеркал.

Як використовувати роботом Hobot 388

Робот максимально автоматизований, тому все, що вам потрібно зробити, це підключити його до джерела живлення за допомогою кабелю, зафіксувати страховий трос, залити миючий засіб, надіти мікрофіброві кола на платформи та активувати пристрій.

Мікрофібра в комплекті є багаторазовою. Накладки можна прати як руками, так і в пральній автоматичній машині. Надалі використання тієї ж тканини можливе до 50 разів.

Управління роботом зі смартфона зручно і тим, що ви можете контролювати рух пристрою віддалено, спостерігаючи за процесом прибирання у додатку. Крім того, функція «подвійний прохід» вирішує питання із дуже забрудненими ділянками поверхні. Робот кілька разів проїде по тому самому місцю до завершення процесу прибирання.

Корпус та габарити Hobot 388

Роботи серії 300 мають максимально тонкий корпус у порівнянні з іншими моделями лінійок 100 та 200. Пристрої Hobot 368 та робот Хобот 388 у висоту мають лише 95 мм проти 100 та 120 мм роботів інших серій. В даному випадку, це істотна перевага у випадку, якщо вам потрібно очищати поверхні на обмеженому просторі, наприклад, між решітками та вікном. Крім того, з обох боків пристрою є гумові вентиляційні отвори, які дозволяють власнику легко брати робота в руку та встановлювати на поверхню, що раніше було недоступне у попередній серії круглих роботів.

За рахунок особливостей форми, робот може якісно очищати будь-яку поверхню, починаючи від звичайного гладкого скла та закінчуючи фактурною плиткою зі швами до 15мм. Тим не менш, круглі платформи не дозволяють пристрою надто близько під'їжджати до кутів майданчика для очищення, тому можуть залишатися так звані «мертві зони».

Безпека

Компанія Hobot подбала про те, щоб робот здійснював свою діяльність максимально безпечно на будь-яких поверхнях:

 • Він адаптується під існуючі навколо себе умови і щільно кріпиться до вертикальних майданчиків завдяки величезній силі тяги від вакуумного двигуна. Крім того, потужність двигуна не знижується навіть у разі попадання робота на не зовсім гладку поверхню (мозаїку, плитку або дуже забруднене вікно);
 • Додатковий контроль здійснюється завдяки надійному підключенню шнура живлення з металевим штекером. Це доповнення було доступне лише у моделі Hobot 368. Попередні серії не мали такого кріплення та додаткової фіксації, як наслідок;
 • Робот має міцний трос для додаткової фіксації пристрою до нерухомих предметів побуту, наприклад батареї. Довжина його становить 4.5 метра, і він витримує до 200 кг ваги;
 • Пристрій має вбудований акумулятор безперебійної енергії. Якщо контакт із джерелом постійного живлення буде втрачено, робот ще 20 хвилин буде надійно прикріплений до поверхні.

Робот Hobot 388 – практично досконала модель серед круглих роботів для миття скла. Він зручний в експлуатації, має систему віддаленого керування, надійну фіксацію до вертикальних поверхонь та автоматичний розбризкувач рідини. Пристрій чудово підійде для очищення овальних вікон та безрамних поверхонь. Воно максимально автоматизоване, тому буде зручно використовувати на будь-яких площах прибирання.

Комплект постачання:

Робот мийник вікон Hobot 388
Пульт Д\У - 1 шт.
Серветки з мікрофібри - 14 шт.
Кільця для серветок для чищення - 4 шт.
Страхувальний трос - 4,5 метра
Мережевий адаптер зі шнуром - 1 метр
Подовжувач мережевого шнура - 4 метри

Чому ми?

Ми продаємо пристрої компанії Hobot вже протягом 7 років. Всі товари нашого інтернет-магазину поставляються виключно з оригінальними сертифікатами якості та гарантією виробника. Придбавши товар у нас, ви отримуєте професійну підтримку наших консультантів, а також безкоштовну доставку по всій Україні.

Hobot 388 13740 грн.
купити
Характеристики Hobot 388

Основные параметры:

Год начала выпуска:
2019
Тип уборки:
Сухая уборка, Влажная уборка
Связь со смартфоном:
Да
Для окон с закругленными рамами?:
Да
Переезжает раскладку?:
Да
Подвижные щетки?:
Да

Габариты и вес:

Габариты робота (ВхШхГ) (см):
9.5 x 14.8 x 29.5
Вес робота (кг):
0.94

Аккумулятор и питание робота:

Тип аккумулятора:
Li-Po
Время работы (мин):
20
Длина кабеля питания (см):
500

Бак и эффективность работы:

Наличие водяного бака:
Да
Индикатор опустошения водяного бака:
Да
Уровень шума (дБ):
65

Режимы уборки и типы убираемых поверхностей:

Режимы уборки:
Ручной, Зигзагами
Тип убираемой поверхности:
Стекло, Зеркало, Плитка, Наливной пол, Глянцевая поверхность

Другое:

Датчики и сенсоры:
Датчик перепада высоты, Датчик столкновения
Страховочный трос:
Да
Длина страховочного троса (см):
500
Управление роботом:
Управление на корпус, Пульт Д/У, Управление со смартфона/планшета
Версия прошивки:
AI Technology S2.0, Ai Technology S4.0
Hobot 388 13740 грн.
купити
Фотогалерея Hobot 388
24864 - Hobot 388 - МАГАЗИН БАЙРОБОТ 24865 - Hobot 388 - МАГАЗИН БАЙРОБОТ 24866 - Hobot 388 - МАГАЗИН БАЙРОБОТ 24867 - Hobot 388 - МАГАЗИН БАЙРОБОТ 24868 - Hobot 388 - МАГАЗИН БАЙРОБОТ
Hobot 388 13740 грн.
купити
Відеогалерея Hobot 388

 

Hobot 388 13740 грн.
купити
Витратники до Hobot 388
Hobot 388 13740 грн.
купити
Інші цього бренду
Hobot 388 13740 грн.
купити
Товари конкуренти
Ми офіційний дилер Hobot в Україні вже 11 років.
Це оригінальний сертифікований товар в Україні.

Покупая у нас Вы получите: • Компетентну та вичерпну консультацію. Всебічну підтримку. • Безпроблемне гарантійне та післягарантійне обслуговування. Про гарантії • Безкоштовну доставку Новою Поштою на суму замовлення від 3000 грн. • Наложений платіж також сплатимо ми! Про доставку и Про оплату

14 590 грн. 13 740 грн.
shopping_basket КУПИТИ
assignment_turned_in
Є в наявності Офіційна гарантія 24 місяця.

Ви можете зробити замовлення, як на сайті, так і просто зателефонувавши:

096 000 43 06Працюємо без вихідних з 9 до 20:00

Всі контакти

Часті питання про купівлю Hobot 388 в нашому магазині

 • Найважливіше про Hobot 388
  Система розпилення рідини. Щітки, що обертаються, з мікрофіброю. Ідеальний для закруглених рам. Може працювати на кахлі зі швами до 1,5 см. Режим "подвійний прохід". ПЗ - Ai Technology S3.0. Тонкий корпус - 9,5 см (варто врахувати для вікон з ґратами). Топовий пилосос тайванської компанії Hobot.

  Офіційна гарантія виробника 24 місяці. Запчастини та розхідники у наявності. Відкликаємось швидко. Допомагаємо відповідально.
 • Чому варто придбати Hobot 388 саме в нас?
  Ми продаємо оригінальний сертифікований товар в Україні. Працюємо з 2013 року. Знаємо усі нюанси товара. Цінуємо та поважаємо своїх клієнтів. Орієнтовані на VIP-сервіс. Телефонуйте: (096) 000-43-06

  Можете забрати в шоурумі в Києві, або замовляйте з безкоштовною доставкою без передплати по Україні Новою поштою! Наложку також оплатимо ми. Готівковий та безготівковий розрахунок. Видаємо всі документи.