Hobot 298 - Купити робот-мийник вікон Hobot 298 з баком для води
favorite_border
Доступно тільки зареєстрованим користувачам
Hobot Hobot 298

Система розпилення рідини. Швидка робота - 2,4 хв / кв.м. Переїжджає декоративну розкладку. Може працювати на кахлі зі швами до 1,5 см. Режим "подвійний прохід". ПЗ - Ai Technology S3.0. Тонкий корпус - 10 см (варто врахувати для вікон з ґратами). Топовий робот тайванської компанії Hobot.

12970

Купити Hobot 298 (Хобот 298) - робот для миття вікон, кахлю та склоочисник Hobot 298 Ultrasonic з баком для води

Артикул товару:
Hobot 298 12970 грн.
купити
Докладний опис Hobot 298

Тайванська компанія Hobot зарекомендувала себе на ринку робототехніки як лідер у виробництві розумних роботів для миття вікон. Одним із найсучасніших представників лінійки квадратних роботів став робот-склоочисник Hobot 298 Ultrasonic з розробкою автоматичної системи розбризкування миючої рідини. Якість прибирання стала вищою за рахунок відсутності розлучень та необхідності вручну наносити засіб на мікрофібру. Крім того, робот став шуміти на 40% менше порівняно із серією 100 та збільшив швидкість роботи до 2,4 хв/кв.м. Hobot 298 – ідеальне рішення для очищення великогабаритних вікон, безрамного скління та нерівних вертикальних поверхонь, наприклад плитки.

Підключення та керування робота мийника вікон Hobot 298

На додаток до стандартного підключення через пульт управління, надійшла програма для смартфона. Все, що потрібно зробити, завантажити його на свій гаджет і встановити зв'язок з роботом через Bluetooth 4.0 (Android/IOS). 
За допомогою пульта та програми ви можете запускати 3 режими автоматичного прибирання: 
•    Вертикальний напрямок зигзагоподібного руху; 
•    Горизонтальний напрямок зигзагоподібного руху; 
•    Вертикальне і горизонтальне напрямки зигзагоподібного руху, що чергуються, для більш ретельного очищення поверхні. 
Додаток також дозволяє користувачеві контролювати процес збирання, запускати робота, зупиняти та спрямовувати у потрібний бік.

Як працює робот для миття вікон Hobot 298 Ultrasonic

Робота кріпиться до вертикальної поверхні за допомогою вдосконаленого вакуумного насоса, що забезпечує тягу до 6кг. Завдяки потужному вакууму, а також плаваючій платформі, яка раніше не зустрічалася в інших моделях Hobot 100 і 200, пристрій міцно тримається на поверхні і може без проблем очистити як рівне гладке скло, так і шорстку мозаїчну плитку, не ризикуючи впасти. /p>

Інноваційним доповненням до цієї моделі став автоматичний розпилювач рідини прямо на поверхню. Тепер вам не потрібно вручну мочити вікно або серветки з мікрофібри, досить просто поміняти спеціальну накладку на корпус (з синьою на жовту), і робот розпочне свою діяльність, використовуючи миючий засіб.

Як це працює:

1.    У спеціальний контейнер для рідини (50 мл) ви заливаєте миючий засіб або звичайну воду.
2.    Автоматичний розпилювач розбризкує рідину на поверхню, а робот рухається по поверхні збираючи вологу. 
3.    Робот оснащений датчиками визначення площі збирання. Тому все, що потрібно зробити, це активувати пристрій. Робот для миття вікон Hobot 298 самостійно визначить маршрут руху, оптимальний для конкретного простору.
4.    Весь бруд залишається на спеціальній м'якій накладці з мікрофібри. Тканина багаторазового використання. Після завершення очищення ви можете зняти накладку та випрати її вручну або в пральній машині.

Як використовувати робот для миття вікон Hobot 298

Щоб розпочати роботу, вам потрібно підключити шнур живлення до роботи та вставити інший кінець у розетку, потім приєднати страховий трос, поставити спочатку синю серветку з мікрофібри та натиснути кнопку «Старт» на пульті чи смартфоні. Далі очищення відбуватиметься без вашої участі.

Сині серветки з мікрофібри призначені для сухого очищення. Вони виготовлені з м'якої тканини з великою кількістю дрібних ворсинок, які, в процесі руху робота, труться один про одного, допомагаючи поглинати максимальну кількість пилу.

Жовті серветки призначені для вологого прибирання. У них використовується мікрофібра іншої якості з меншою кількістю ворсинок і добре вбирає вологу. Саме завдяки такому покриттю робот при очищенні поверхні не залишає розлучень.

Ми не рекомендуємо використати робота в дощову погоду, тому що це не так. гусениці пристрою, завдяки яким воно рухається, від надлишку вологи можуть прослизати. У суху погоду, при вологому очищенні система розбризкування розпорошує певну кількість миючого засобу, тому очищення відбувається якісно. Але ця ж технологія створить проблему у разі вологого скла. До речі, роботи з круглими насадками не схильні до подібних незручностей через відсутність гусениць. Їх замінюють самі накладки, що чистять.

Захист від падіння у Hobot 298

У всіх моделях Hobot 200 передбачено наявність кількох рівнів захисту від падіння. І робот-мийник вікон 298– не виняток. 
•   &Nbsp;Датчик визначення краю поверхні. Робот під час руху автоматично визначає, де закінчується площа очищення та змінює траєкторію руху, уникаючи падіння. Але ця функція не дозволяє роботу максимально близько під'їжджати до краю поверхні, очищаючи його. Завжди залишається невеликий зазор в 1 см, чого, наприклад, вдалося уникнути в моделях лінійки 300 з круглими насадками, що обертаються. 
•    В комплекті також поставляється міцний трос для додаткової фіксації робота до будь-якого предмета домашнього побуту, наприклад, батареї або ніжки столу. Страхувальний шнур витримує вагу до 150 кг.
•    Робот оснащений акумулятором безперебійного живлення. Якщо у вас вдома пропаде електрика, пристрій ще 20 хвилин може бути надійно прикріплений до вертикальної поверхні. Ви також отримаєте повідомлення на свій смартфон про те, що робот не може продовжувати роботу через відсутність постійного джерела живлення.

Корпус та габарити моделі 298 Hobot

Квадратна форма та гусенична технологія руху Hobot 298 як робота, дозволяє йому якісно очищати поверхні з прямими кутами та рамами, що, наприклад, не завжди добре вдається пристроям із круглими насадками, таким як серія Hobot 300.

У сучасній моделі Хобот 298 Ультрасонік, як і у двох попередніх Hobot 288 та 268, дещо зменшилася висота пристрою з 120мм до 100мм. Це дозволяє роботу виконувати очищення вікон у більш вузьких просторах, наприклад, між склом та ґратами.

Мінімальний розмір майданчика для прибирання даного робота – 40х40 см. Якщо у пріоритеті у вас невеликі вікна або дзеркала, варто звернути увагу на менш габаритні моделі Hobot, наприклад, серії 300.

Робот мийник вікон Hobot 298 володіє всіма необхідними функціями для якісного очищення вертикальних поверхонь різного типу. Ви можете керувати ним віддалено зі смартфона, змінювати режими роботи, робити як сухе полірування поверхні, так і вологе очищення. Крім того, впровадження автоматичного розбризкувача та зменшення шуму в порівнянні з попередніми моделями стане вагомою перевагою даного робота.

Комплектація Hobot 298:

Комплектація Hobot 298

 • Страхувальний трос - 4,5 метра - 1 шт.
 • Пульт керування + батарейки - 1 шт.
 • Чистячі серветки жовті - 3 шт.
 • Кабель і блок живлення - 1 шт.
 • Подовжувач (4 метри) - 1 шт.
 • Бутилка миючого засобу - 1 шт.

Чому ми?

Протягом 9 років ми є офіційними дилерами компанії Hobot в Україні. Весь товар нашого інтернет-магазину продається із сертифікатами якості та гарантією виробника. Купуючи у нас, ви отримаєте грамотну консультацію наших спеціалістів, своєчасну відправку та безкоштовну доставку по всій країні. Наша компанія оріентована на преміум товари та VIP сервіс. Будемо раді допомогти вам. Звертайтесь: 096-000-43-06.

Hobot 298 12970 грн.
купити
Характеристики Hobot 298

Основные параметры:

Год начала выпуска:
2018
Тип уборки:
Сухая уборка, Влажная уборка
Связь со смартфоном:
Да
Для окон с закругленными рамами?:
Нет
Переезжает раскладку?:
Да
Подвижные щетки?:
Нет

Габариты и вес:

Габариты робота (ВхШхГ) (см):
10 x 24 x 24
Вес робота (кг):
1.2

Аккумулятор и питание робота:

Тип аккумулятора:
Li-Po
Время работы (мин):
20
Длина кабеля питания (см):
500

Бак и эффективность работы:

Наличие водяного бака:
Да
Емкость водяного бака (л):
0.15
Индикатор опустошения водяного бака:
Нет
Скорость уборки (м/c):
1 кв.м/2,4 минуты
Уровень шума (дБ):
65

Режимы уборки и типы убираемых поверхностей:

Режимы уборки:
Ручной, Вдоль рамы, Зигзагами, Пятно
Тип убираемой поверхности:
Стекло, Зеркало, Плитка, Наливной пол, Глянцевая поверхность

Другое:

Датчики и сенсоры:
Датчик перепада высоты, Датчик столкновения
Страховочный трос:
Да
Длина страховочного троса (см):
450
Управление роботом:
Управление на корпус, Управление со смартфона/планшета
Версия прошивки:
AI Technology S2.0, Al−Technology 3.0
Наличие дисплея:
Нет
Hobot 298 12970 грн.
купити
Фотогалерея Hobot 298
24853 - Hobot 298 - МАГАЗИН БАЙРОБОТ 24854 - Hobot 298 - МАГАЗИН БАЙРОБОТ 24855 - Hobot 298 - МАГАЗИН БАЙРОБОТ 24856 - Hobot 298 - МАГАЗИН БАЙРОБОТ
Hobot 298 12970 грн.
купити
Відеогалерея Hobot 298

 

Hobot 298 12970 грн.
купити
Витратники до Hobot 298
Hobot 298 12970 грн.
купити
Інші цього бренду
Hobot 298 12970 грн.
купити
Товари конкуренти
Ми офіційний дилер Hobot в Україні вже 11 років.
Це оригінальний сертифікований товар в Україні.

Покупая у нас Вы получите: • Компетентну та вичерпну консультацію. Всебічну підтримку. • Безпроблемне гарантійне та післягарантійне обслуговування. Про гарантії • Безкоштовну доставку Новою Поштою на суму замовлення від 3000 грн. • Наложений платіж також сплатимо ми! Про доставку и Про оплату

14 630 грн. 12 970 грн.
shopping_basket КУПИТИ
assignment_turned_in
Є в наявності Офіційна гарантія 24 місяця.

Ви можете зробити замовлення, як на сайті, так і просто зателефонувавши:

096 000 43 06Працюємо без вихідних з 9 до 20:00

Всі контакти

Часті питання про купівлю Hobot 298 в нашому магазині

 • Найважливіше про Hobot 298
  Система розпилення рідини. Швидка робота - 2,4 хв / кв.м. Переїжджає декоративну розкладку. Може працювати на кахлі зі швами до 1,5 см. Режим "подвійний прохід". ПЗ - Ai Technology S3.0. Тонкий корпус - 10 см (варто врахувати для вікон з ґратами). Топовий робот тайванської компанії Hobot.

  Офіційна гарантія виробника 24 місяці. Запчастини та розхідники у наявності. Відкликаємось швидко. Допомагаємо відповідально.
 • Чому варто придбати Hobot 298 саме в нас?
  Ми продаємо оригінальний сертифікований товар в Україні. Працюємо з 2013 року. Знаємо усі нюанси товара. Цінуємо та поважаємо своїх клієнтів. Орієнтовані на VIP-сервіс. Телефонуйте: (096) 000-43-06

  Можете забрати в шоурумі в Києві, або замовляйте з безкоштовною доставкою без передплати по Україні Новою поштою! Наложку також оплатимо ми. Готівковий та безготівковий розрахунок. Видаємо всі документи.