Hobot 288 - Купити робот мийник вікон Hobot 288
favorite_border
Доступно тільки зареєстрованим користувачам
Hobot Hobot 288

Швидка робота - 2,4 хв/кв.м. Переїжджає декоративну розкладку. Може працювати на кахлі зі швами до 1,5 см. Режим "подвійний прохід". ПЗ - Ai Technology S3.0. Тонкий корпус - 10 см (варто врахувати для вікон з ґратами). Аналог моделі 298, але без бака для рідини. Оптимальний кадратний робот без розпилення компанії Hobot.

11970

Купити робот для миття скла, вікон та кахлю Hobot 288

Артикул товару:
Hobot 288 11970 грн.
купити
Докладний опис Hobot 288

Hobot– топовий тайванський виробник інтелектуальних роботів для миття вікон. У серії роботів Hobot 200 представлено три моделі квадратної форми. Робот-склоочисник Hobot 288 – одна з останніх розробок компанії перед інноваційним Hobot 298 з автоматичним розбризкувачем рідини . У моделі 288 вперше з'являється функція smart-управління зі смартфона, що робить прибирання більш зручним та автоматизованим. Порівняно з моделями лінійки 100, робот менш галасливий і швидший. Hobot 288 чудово підійде для очищення вертикальних поверхонь різного типу та фактури. Він у міру автоматичний і чудово справляється із забрудненнями за рахунок інноваційної технології очищення «подвійний прохід».

Підключення та керування Hobot 288

У цій моделі вперше з'являється програма для смартфона як додаткове керування. Стандартний пульт нікуди не зникає. Їм, як і раніше, можна користуватися. Але тепер, щоб підключити пристрій, запустити його, контролювати процес прибирання, зупинити робота або направити в потрібну сторону, достатньо завантажити програму на смартфон. Воно однаково коректно працює як у пристроях з Android, і IOS. Сполучення відбувається за допомогою Bluetooth 4.0.

Додаток, як і пульт, запускає 3 стандартні режими очищення: 
•    Зигзагоподібні рухи у вертикальному напрямку; 
•    Зигзагоподібні рухи в горизонтальному напрямку; 
•    Зигзагоподібні рухи у вертикальному та горизонтальному напрямках по черзі залежно від ступеня забруднення поверхні.

Як працює робот для миття вікон Hobot 288

Кріплення до вертикальних поверхонь відбувається за рахунок вакуумного насоса, який забезпечує тягу до 6кг. Присоска добре тримається на гладкій та шорсткій поверхнях, забезпечуючи міцне зчеплення. Рух відбувається за допомогою гумових гусениць, які допомагають роботу їхати строго вибраною траєкторією, не виходячи за краї рами і не падаючи.

Як це працює: 
1.    Робот має систему автоматичної адаптації до поверхні. Технологія працює за рахунок пневматичних колодок, встановлених під платформою. Це допомагає корпусу щільно прилягати до поверхні та рухатися плавно, навіть у разі наявності глибоких западин до 10мм, як, наприклад, стиків між плиткою. 
2.    Бруд і пил з поверхонь залишається на спеціальній мікрофібровій серветці, яку можна прати в автоматичній пральній машині або вручну. Далі ви можете знову використовувати тканину необмежену кількість разів.

Як використовувати робот Hobot 288

Для початку роботи вам знадобиться зробити кілька маніпуляцій з роботом для чищення скла hobot-288: 1) підключити шнур живлення; 2) зачепити страхувальний трос; 3) увімкнути пристрій шляхом натискання кнопки «Старт» на смартфоні або на пульті керування.

У комплекті з роботом поставляється 2 види серветок: жовті (для вологого прибирання) та сині (для сухого прибирання та полірування). Виробник рекомендує використовувати їх послідовно. У даній моделі робота не передбачено автоматичне розпилення миючого засобу, як у Hobot 298, тому для використання жовтої мікрофібри вам знадобиться самостійно нанести рідину на поверхню. Після першого проходу, варто поміняти серветку та ще раз увімкнути робота.

Робот рухається за рахунок гусеничного механізму. Від надлишку вологи на склі гусениці можуть прослизати, пропускаючи в очищенні невеликі ділянки. Тому рекомендується використовувати робота в суху погоду і не перестаратися, коли розпорошуєте рідину для вологого прибирання. До речі, питання з прослизанням вирішено у роботах із круглими насадками. Пристрій рухається та очищає поверхню за рахунок обертальних механізмів із тканинними накладками.

Захист від падіння

Серія Hobot 200 максимально захищена від падіння робота на трьох різних рівнях: 
•    Автоматичне визначення краю поверхні. А рахунок датчика, робот рухається склом, зупиняючись і змінюючи траєкторію там, де закінчується площа, уникаючи падіння. Цей плюс, з одного боку, дещо впливає на якість збирання, з іншого. Робот пропускає до 1 см біля краю поверхні (в кутах), визначаючи його як небезпеку падіння. У роботах з круглими насадками для очищення такого недоліку ми вже не зустрічаємо; 
•    Міцний трос для фіксації робота до предметів меблів або інших нерухомих побутових об'єктів – це додатковий спосіб фіксації. Трос витримує до 150 кг ваги;
•    Акумулятор безперебійного живлення розрахований на 20 хвилин після відключення основного джерела енергії. Якщо раптом у будинку відключать світло, пристрій не впаде з вікна відразу ж, а майже півгодини висітиме на склі, надійно прикріплюючись за допомогою вакуумного насоса. Крім того, на свій смартфон ви отримаєте повідомлення про вимкнення електроенергії. 

Корпус та габарити

Робот має квадратну форму, що дозволяє йому робити якісне очищення поверхонь в кутах і близько до рам дзеркала або вікна, що, на жаль, не завжди вдається роботам із закругленою формою насадок із серії Hobot 300.

У пристроях Hobot 200 порівняно з лінійкою 100 дещо зменшилися габарити, а саме, висота робота. Це дозволяє Hobot 288 бути більш універсальним і очищати вікна, наприклад, із встановленими близько до скла ґратами.

Мінімальний майданчик для прибирання даної моделі – 40х40див. такі параметри ідеальні для очищення вікон чи плитки. Якщо у вас менш габаритні поверхні, варто звернути увагу на роботів серії Hobot 300.

Склоочисник Hobot 288 – одна з універсальних моделей роботів для очищення скла. Він легко управляється зі смартфона, має кілька режимів прибирання поверхонь, досить тихий у роботі та помірно автоматичний. Ідеальне рішення для власників будинків з великими вікнами чи офісами.

Комплект постачання

Hobot-288 робот мийник вікон
Комплект мікрофібри для сухого збирання - 3 шт.
Комплект мікрофібри для вологого прибирання - 3 шт.
Шнур подовжувач - 5 метрів
Миючий засіб

Чому ми?

Ми продаємо пристрої компанії Hobot в Україні вже 7 років. Всі товари постачаються з сертифікатами якості та гарантією виробника. Придбавши роботи у нас, ви отримуєте всебічну підтримку та консультацію наших фахівців, швидку відправку та безкоштовну доставку по всій країні.

Hobot 288 11970 грн.
купити
Характеристики Hobot 288

Основные параметры:

Год начала выпуска:
2017
Тип уборки:
Сухая уборка, Влажная уборка
Связь со смартфоном:
Нет
Для окон с закругленными рамами?:
Нет
Переезжает раскладку?:
Да
Подвижные щетки?:
Нет

Габариты и вес:

Габариты робота (ВхШхГ) (см):
10 x 24 x 24
Вес робота (кг):
1.2
Габариты коробки (ВхШхГ) (см):
12.5 x 25.5 x 34
Вес коробки (кг):
2.35

Аккумулятор и питание робота:

Тип аккумулятора:
Li-Po
Время работы (мин):
20
Длина кабеля питания (см):
400

Бак и эффективность работы:

Наличие водяного бака:
Нет
Скорость уборки (м/c):
1 м.кв/2,5 минуты
Ограничение площади уборки:
Нет
Уровень шума (дБ):
65

Режимы уборки и типы убираемых поверхностей:

Режимы уборки:
Ручной, Вдоль рамы, Зигзагами, Пятно
Возобновление уборки после подзарядки с прерванного участка:
Нет
Тип убираемой поверхности:
Стекло, Зеркало, Плитка, Наливной пол, Глянцевая поверхность

Другое:

Датчики и сенсоры:
Датчик перепада высоты, Датчик столкновения
Страховочный трос:
Да
Длина страховочного троса (см):
500
Управление роботом:
Управление на корпус, Пульт Д/У
Версия прошивки:
AI Technology 2.0
Hobot 288 11970 грн.
купити
Фотогалерея Hobot 288
24842 - Hobot 288 - МАГАЗИН БАЙРОБОТ 24843 - Hobot 288 - МАГАЗИН БАЙРОБОТ 24844 - Hobot 288 - МАГАЗИН БАЙРОБОТ 24845 - Hobot 288 - МАГАЗИН БАЙРОБОТ 24846 - Hobot 288 - МАГАЗИН БАЙРОБОТ 24847 - Hobot 288 - МАГАЗИН БАЙРОБОТ 24848 - Hobot 288 - МАГАЗИН БАЙРОБОТ 24849 - Hobot 288 - МАГАЗИН БАЙРОБОТ 24850 - Hobot 288 - МАГАЗИН БАЙРОБОТ 24851 - Hobot 288 - МАГАЗИН БАЙРОБОТ
Hobot 288 11970 грн.
купити
Відеогалерея Hobot 288

 

Hobot 288 11970 грн.
купити
Витратники до Hobot 288
Hobot 288 11970 грн.
купити
Інші цього бренду
Hobot 288 11970 грн.
купити
Товари конкуренти
Ми офіційний дилер Hobot в Україні вже 11 років.
Це оригінальний сертифікований товар в Україні.

Покупая у нас Вы получите: • Компетентну та вичерпну консультацію. Всебічну підтримку. • Безпроблемне гарантійне та післягарантійне обслуговування. Про гарантії • Безкоштовну доставку Новою Поштою на суму замовлення від 3000 грн. • Наложений платіж також сплатимо ми! Про доставку и Про оплату

Ця модель знята з виробництва

Ви можете зробити замовлення, як на сайті, так і просто зателефонувавши:

096 000 43 06Працюємо без вихідних з 9 до 20:00

Всі контакти

Часті питання про купівлю Hobot 288 у нашому магазині

 • Найважливіше про Hobot 288
  Швидка робота - 2,4 хв / кв.м. Переїздить декоративну розкладку. Може працювати на кахлі зі швами до 1,5 см. Режим "подвійний прохід". ПЗ - Ai Technology S3.0. Тонкий корпус - 10 см (варто врахувати для вікон з ґратами). Аналог моделі 298 але без бака для рідини. Топовий квадратний робот тайванської компанії Hobot.
 • Чому варто придбати Hobot 288 у нас?
  Ми продаємо оригінальний сертифікований товар в Україні. Працюємо з 2013 року. Знаємо усі нюанси товару. Цінуємо та поважаємо своїх клієнтів. Орієнтовані на VIP-сервіс. Телефонуйте: (096) 000-43-06
 • Замовлення, доставка, оплата? Наш телефон: (096) 000-43-06 або онлайн
  Можете забрати у шоурумі Києва та Одеси або замовляйте доставку по Україні Новою поштою, зокрема кур'єром. Швидка та безкоштовна доставка без передоплати. Готівковий та безготівковий розрахунок без комісії. Видаємо всі документи.
 • Гарантія, постгарантія та сервіс на Hobot 288
  Офіційна гарантія виробника 24 місяці. Запчастини та розхідники у наявності. Відкликаємось швидко. Допомагаємо відповідально.