Hobot 268 - Купити робот-мийник вікон Hobot 268
favorite_border
Доступно тільки зареєстрованим користувачам
Hobot Hobot 268

Швидка робота - 2,4 хв/кв.м. Переїжджає декоративну розкладку. Може працювати на кахлі зі швами до 1,5 см. ПЗ - Ai Technology 3.0. Тонкий корпус - 10 см (варто врахувати для вікон з ґратами). Аналог моделі 288, але без керування смартфоном. Найпростіший квадратний робот тайванської компанії Hobot.

8270

Купити робот для миття скла, вікон та кахлю Hobot 268

Артикул товару:
Hobot 268 8270 грн.
купити
Докладний опис Hobot 268

Hobot – виробник розумних роботів-мийників вікон, відомий у всьому світі. Серія пристроїв Hobot 200 з квадратним корпусом зарекомендувала себе на ринку завдяки прориву в області управління та впровадженню більш досконалої технології очищення AI Technology 3.0. Найпростіша та бюджетна модель у лінійці Hobot 268 представляється як інноваційне рішення порівняно з попередніми роботами серії 100. Робот має компактні габарити, потужний вакуумний насос та джерело безперебійного живлення на випадок відключення електроенергії. Незважаючи на відсутність smart-управління зі смартфона, робота можна контролювати дистанційно за допомогою пульта. Як і інші роботи лінійки, Hobot 268 чудово справляється з очищенням безрамних вікон та поверхонь різного типу, аж до фактурної мозаїки. Пристрій стане незамінним для користувачів, які не женуться за новинками та повною автоматизацією процесів, але хочуть отримати якісного помічника у миття вікон.

Підключення та керування

Робота підключається та керується за допомогою пульта, який входить у комплект поставки. Все, що вам потрібно зробити –  поставити пристрій на поверхню для очищення та активувати його натисканням кнопки «Старт» на пульті керування або на роботі. 
Так само, як і сучасніші моделі серії 200, Hobot 268 підтримує 3 режими стандартного очищення: 
•    Вертикальне зигзагоподібне очищення; 
•    Горизонтальне зигзагоподібне очищення; 
•    Почергове вертикальне та горизонтальне очищення. 
У даному пристрої, на жаль, поки що відсутня функція так званого автоматичного «подвійного проходу», коли робот сам проїжджає по другому колу по поверхні для більш ретельного очищення. Але вже в наступній моделі Hobot 288 ця особливість є.

Принцип роботи

Щільне прилягання до вертикальних поверхонь забезпечує вакуумний насос. Його потужність на 40% вища, ніж у роботах серії 100, але, безумовно, не максимальна, як у Hobot 298. Пристрій рухається за допомогою спеціальних гумових гусениць, а система навігації Technology 3.0. дозволяє роботу автоматично визначати площу роботи та траєкторію руху, уникаючи при цьому падінь.

Як це працює: 
1.   Серветка з мікрофібри кріпиться на спеціальну панель, закріплену на пружинах. Це дозволяє роботу відтирати навіть бруд, що в'ївся, а також плавно пересуватися по поверхні різної щільності і типу, наприклад, мозаїці або склі. 
2.    У комплекті поставляється 2 типи багаторазових серветок з мікрофібри. Їх можна прати в пральній машині і використовувати повторно ще багато разів (рекомендоване кількістю прань до 50). Серветки дозволяють роботу збирати та вбирати бруд, здійснюючи якісне очищення поверхні.

Як використовувати

Щоб розпочати роботу, вам потрібно: 1) підключити шнур живлення та приєднати його до розетки; 2) зачепити страхувальний трос за нерухомий предмет домашнього побуту (батарею, ніжку столу тощо); 3) увімкнути робота, натиснувши кнопку «Старт» на пульті або корпусі пристрою.

Для якісного очищення поверхонь, виробник рекомендує проводити прибирання у два етапи. Перший етап – сухий прохід. Ви кріпите жовту серветку з мікрофібри на пристрій, наносите миючий засіб на скло або поливаєте водою і вмикаєте робота. Він збере весь основний бруд і пил на серветку. Далі міняєте мікрофібру на синю. Пристрій ще раз здійснить очищення, поліруючи поверхню та збираючи зайву вологу. У даній моделі не передбачена автоматична система розпилення миючого засобу із резервуару, тому вам доведеться самостійно наносити рідину на площу збирання. Якщо вам важлива повна автоматизація процесу, варто розглянути більш сучасну модель Hobot 298 з автоматичною системою подачі вологи.

В основі руху робота закладено гусеничний механізм. За рахунок нього робот плавно пересувається по будь-якій поверхні, але може прослизати, якщо на ній дуже багато вологи. Тому рекомендується використовувати робота тільки в суху погоду, якщо йдеться про миття вікон та бути обережними з нанесенням рідини у разі вологого очищення. У роботах з круглими руховими механізмами, наприклад Hobot 100 або 300, такої проблеми немає.

Захист від падіння

Система захисту від падінь у даній моделі, як і в двох інших, представлена ​​в 3 рівнях: 
•    Край поверхні робот визначає автоматично. 4 лазерні датчики дозволяють пристрою розраховувати площу прибирання і не під'їжджати близько до краю поверхні, уникаючи падіння. Крім того, якщо робот відчує, що сила тяги насоса змінилася і виник ризик впасти, він подасть звуковий сигнал власнику. Але, на жаль, ті ж датчики не дозволяють роботу очищати сікло надто близько до краю (в кутах), залишаючи зазори в 1см. У круглих роботах серії 300, цей недолік усунутий за рахунок особливостей корпусу;
•    У комплекті постачається міцний трос для додаткової фіксації. Він витримує до 150 кг ваги і кріпиться до нерухомих предметів домашнього побуту, наприклад, батареї;
•    Джерело безперебійного живлення забезпечує надійне кріплення робота до вертикальної поверхні протягом 20 хвилин після відключення постійної подачі енергії. Робот також подасть вам звуковий сигнал, щоб ви зрозуміли, що треба перевірити харчування.

Корпус та габарити

Квадратний корпус забезпечує більш ретельне очищення поверхонь у кутах, що не завжди вдається круглим роботам за рахунок їхньої форми. Роботи серії 200 збільшили швидкість роботи в порівнянні зі своїми попередниками лінійки 100, а також послідовниками із серії 300. Hobot 200 можуть очищати 1кв.м. майданчики за 2,4 хвилини, проти 4 хвилин, які витрачає найпотужніший круглий робот Hobot 388.

Мінімальна площа для очищення в даній моделі становить 40х40 см. Це трохи більше, ніж для круглих аналогів роботів-мийників, тому квадратні моделі більше підійдуть у разі потреби очищати великі вікна, дзеркала та плитку.

Проте, габарити Hobot 268, як і двох інших його «братів» у лінійці, дозволяють йому безперешкодно справлятися із забрудненнями, наприклад, між ґратами та склом, що було проблематично для роботів серії 100.

Hobot 268 – проста та недорога модель популярної лінійки 200. Тут немає максимальної кількості автоматичних функцій, але він виграє за рахунок своєї вартості, невеликих габаритів та якісних режимів очищення. Прекрасне рішення для власників будинків з великими вікнами та очищення вікон офісів.

Комплектація Hobot 268

 • Страхувальний трос - 4,5 метра - 1 шт.
 • Пульт керування + батарейки - 1 шт.
 • Чистячі серветки сині - 3 шт.
 • Чистячі серветки жовті - 3 шт.
 • Кабель і блок живлення - 1 шт.
 • Подовжувач (4 метри) - 1 шт.

Чому ми?

Протягом 9 років ми є офіційними дилерами компанії Hobot в Україні. Весь товар нашого інтернет-магазину продається із сертифікатами якості та гарантією виробника. Купуючи у нас, ви отримаєте грамотну консультацію наших спеціалістів, своєчасну відправку та безкоштовну доставку по всій країні. Наша компанія оріентована на преміум товари та VIP сервіс. Будемо раді допомогти вам. Звертайтесь: 096-000-43-06.

Hobot 268 8270 грн.
купити
Характеристики Hobot 268

Основные параметры:

Год начала выпуска:
2016
Тип уборки:
Сухая уборка, Влажная уборка
Связь со смартфоном:
Нет
Для окон с закругленными рамами?:
Нет
Переезжает раскладку?:
Да
Подвижные щетки?:
Нет

Габариты и вес:

Габариты робота (ВхШхГ) (см):
10 x 24 x 24
Вес робота (кг):
1.2
Габариты коробки (ВхШхГ) (см):
12.5 x 25.5 x 34
Вес коробки (кг):
2.35

Аккумулятор и питание робота:

Тип аккумулятора:
Li-Po
Время работы (мин):
20
Длина кабеля питания (см):
600

Бак и эффективность работы:

Наличие водяного бака:
Нет
Скорость уборки (м/c):
1 м.кв/2,5 минуты
Уровень шума (дБ):
65

Режимы уборки и типы убираемых поверхностей:

Режимы уборки:
Ручной, Вдоль рамы, Зигзагами, Пятно
Тип убираемой поверхности:
Стекло, Зеркало, Плитка, Наливной пол, Глянцевая поверхность

Другое:

Датчики и сенсоры:
Датчик перепада высоты, Датчик столкновения
Страховочный трос:
Да
Длина страховочного троса (см):
500
Управление роботом:
Управление на корпус, Пульт Д/У
Наличие дисплея:
Нет
Hobot 268 8270 грн.
купити
Фотогалерея Hobot 268
24833 - Hobot 268 - МАГАЗИН БАЙРОБОТ 24834 - Hobot 268 - МАГАЗИН БАЙРОБОТ 24835 - Hobot 268 - МАГАЗИН БАЙРОБОТ 24836 - Hobot 268 - МАГАЗИН БАЙРОБОТ 24837 - Hobot 268 - МАГАЗИН БАЙРОБОТ 24838 - Hobot 268 - МАГАЗИН БАЙРОБОТ 24839 - Hobot 268 - МАГАЗИН БАЙРОБОТ 24840 - Hobot 268 - МАГАЗИН БАЙРОБОТ
Hobot 268 8270 грн.
купити
Відеогалерея Hobot 268

 

Hobot 268 8270 грн.
купити
Витратники до Hobot 268
Hobot 268 8270 грн.
купити
Інші цього бренду
Hobot 268 8270 грн.
купити
Товари конкуренти
Ми офіційний дилер Hobot в Україні вже 11 років.
Це оригінальний сертифікований товар в Україні.

Покупая у нас Вы получите: • Компетентну та вичерпну консультацію. Всебічну підтримку. • Безпроблемне гарантійне та післягарантійне обслуговування. Про гарантії • Безкоштовну доставку Новою Поштою на суму замовлення від 3000 грн. • Наложений платіж також сплатимо ми! Про доставку и Про оплату

9 990 грн. 8 270 грн.
shopping_basket КУПИТИ
assignment_turned_in
Є в наявності Офіційна гарантія 24 місяця.

Ви можете зробити замовлення, як на сайті, так і просто зателефонувавши:

096 000 43 06Працюємо без вихідних з 9 до 20:00

Всі контакти

Часті питання про купівлю Hobot 268 в нашому магазині

 • Найважливіше про Hobot 268
  Швидка робота - 2,4 хв/кв.м. Переїжджає декоративну розкладку. Може працювати на кахлі зі швами до 1,5 см. ПЗ - Ai Technology 3.0. Тонкий корпус - 10 см (варто врахувати для вікон з ґратами). Аналог моделі 288, але без керування смартфоном. Найпростіший квадратний робот тайванської компанії Hobot.

  Офіційна гарантія виробника 24 місяці. Запчастини та розхідники у наявності. Відкликаємось швидко. Допомагаємо відповідально.
 • Чому варто придбати Hobot 268 саме в нас?
  Ми продаємо оригінальний сертифікований товар в Україні. Працюємо з 2013 року. Знаємо усі нюанси товара. Цінуємо та поважаємо своїх клієнтів. Орієнтовані на VIP-сервіс. Телефонуйте: (096) 000-43-06

  Можете забрати в шоурумі в Києві, або замовляйте з безкоштовною доставкою без передплати по Україні Новою поштою! Наложку також оплатимо ми. Готівковий та безготівковий розрахунок. Видаємо всі документи.