iRobot Roomba i7 - Купить робот пылесос iRobot i7
favorite_border
Доступно тільки зареєстрованим користувачам
iRobot iRobot Roomba i7

Для площі збирання до 150 кв.м. Запам'ятовує плани кількох поверхів. Прибирання окремих зон приміщення. АКБ Li-Ion 1850 мАг. Для власників свійських тварин. Справляється з килимами. Потужність всмоктування 1700 Па. HEPA фільтр. Аналог i7 (але без бази для сміття) американської компанії iRobot.

19499

Купити робот-пилосос iRobot Roomba i7

Артикул товару: R71504
iRobot Roomba i7 19499 грн.
купити
Докладний опис iRobot Roomba i7

iRobot – американський виробник високотехнологічних роботів-пилососів. Інноваційна модель iRobot i7 Roomba та його розширена комплектація i7+ стала популярною на ринку розумних роботів завдяки потужній системі всмоктування сміття, інтелектуальній навігації, побудові карт та зонуванню приміщень. У 2020 році лінійка iRobot 700 Series поповнилася бюджетними конкурентами - роботами i3 та i3+. Але в цих моделях відсутня можливість картографії та зонування, на які виробник наголошує в i7/ i7+. Варто відзначити, що це один з найкращих роботів iRobot у своєму ціновому сегменті з великою кількістю Smart-функцій та технічних наворотів, що поступаються хіба що серії Roomba s9 та s9+ у потужності, зручності корпусу та довжині щіток. Робот відмінно справляється з очищенням поверхонь різних типів і підійде користувачам, для яких важлива якість прибирання та помірна автоматизація.

Підключення та керування

Пилосос-робот iRobot Roomba i7 підключається до вашого смартфону за допомогою спеціальної програми Irobot Home. Розробники подбали, щоб воно коректно працювало як на пристроях з програмним забезпеченням Android, так і IOS. Румба i7 підключається до вашого гаджета Wi-Fi. Завдяки цьому ви можете керувати пристроєм, навіть не перебуваючи з ним в одному приміщенні. Крім того, програма Irobot Home оновлює вашого робота автоматично новим ПЗ, як тільки виходить остання версія. Також ви можете переглядати навчальні ролики з технічного обслуговування прямо у своєму смартфоні, просто відкривши програму.

Функції керування Smart вже доступні в цій моделі. Більшість процесів Айробот Румба 7 може виконувати автоматично після початкових налаштувань користувачем. 

 • За допомогою голосових команд в Alexa або Google Assistant, ви можете запустити робота та відправити його прибирати як весь будинок, так і конкретне приміщення; 
 • У програмі можна встановити так звані закриті зони за допомогою функції створення «стіни». Ви просто обмежуєте простір на карті в смартфоні, куди б ви не хотіли, щоб заїжджав робот; 
 • Створення графіка прибирання по днях тижня та часу стане відмінним доповненням до всіх інших корисних функцій. Можна налаштувати прибирання кухні, наприклад, у середу суворо о 16:00, і робот прийметься за роботу саме в цей день і конкретний час. без нагадувань.

Навігація

Запатентована технологія iAdapt 3.0 з навігацією vSLAM дозволяє роботу не хаотично рухатися у просторі, а створювати для себе візуальні орієнтири. Це означає, що він легко відрізнить кухню від спальні або ванної кімнати, спираючись на попередній досвід. Крім того, робот будує карти та запам'ятовує кілька планів різних приміщень, включаючи різні поверхи одного будинку або взагалі різні будинки.

Завдяки функціонуванню зонування простору та збереженню інформації, робот пилосос iRobot i7 може не тільки визначити, в якому саме приміщенні зараз знаходиться, але й підлаштувати режим роботи для конкретного простору. Тобто. він визначить, що зона кухні вимагає більш ретельного очищення і включить потужніший режим всмоктування сміття. Це ж працює і у випадку, якщо робот виявить найбільш забруднену ділянку кімнати. Допустимо, якщо по килиму пройшовся собака брудними лапами.

Датчик перепаду висот дозволить роботу-пилососу Айробот i7 уникнути падіння зі сходів і переїжджати бар'єри, висотою до 2,5 см. А решта вбудованих датчиків допомагає пристрою визначати своє положення у просторі та уникати меблів, а також інших предметів, з якими не потрібно торкатися.

Партнерське прибирання з Braava jet m6

Для користувачів, які хочуть уникнути своєї долі в збиранні максимально, приємним бонусом стане функція сполученого прибирання з полотером Braava jet m6. Таким чином, робот-пилосос Roomba i7 або i7+ робить сухе прибирання в приміщенні, після закінчення своєї роботи пристрій передає сигнал полотеру Braava jet m6, і той починає вологе прибирання. Важливо те, що у процесі передачі естафети не потрібна участь користувача. Роботи самостійно виконують послідовне прибирання один за одним.

Технічні особливості та як працює пилосос iRobot Roomba i7

Пилосос iRobot 7 очищає приміщення за технологією 3-ступінчастої моделі прибирання. Пристрій може адаптуватися до будь-якого типу поверхні та однаково добре справлятися із забрудненнями як на ворсистому килимі, так і на гладкому паркеті. Всмоктувальна сила збільшилася в 10 разів у порівнянні з моделями серії Roomba 600, але, безумовно, це поки що не максимальна потужність, на яку можуть розраховувати користувачі наступної моделі Roomba s9 та s9+.

Технологія прибирання за допомогою гумових щіток, що обертаються назустріч один одному, залишилася колишньою, але з'явився радий корисних нововведень у порівнянні з попередніми моделями:

 • Гнучка ребриста поверхня валиків дозволяє їм щільно прилягати до підлоги незалежно від типу поверхні. Відсутність щетинок забезпечує всмоктування волосся та вовни тварин без заплутування та намотування на щітки; 
 • Висота положення валиків автоматично регулюється, коли робот змінює тип поверхні, по якій рухається. Це означає, що робот однаково якісно очистить приміщення як з м'яким покриттям підлоги, так і твердим. 
 • Ширина поверхні, що всмоктує, не максимальна щодо корпусу, т.к. щітки встановлені між колесами. На якість прибирання це положення не впливає, але швидкість очищення може трохи страждати. Тим не менш, розробники подбали про те, щоб робот вас не турбував у разі нестачі енергії до завершення збирання. Пристрій сам повернеться до зарядної станції, а потім продовжить роботу з останнього місця зупинки; 
 • Трьохлопатева бічна щітка забезпечує якісне очищення сміття в кутах та під меблями. У цьому питанні технологію даної моделі перевершила лише серія s9 та s9+ з використанням щітки з п'ятьма лопатями.

Потужний HEPA-фільтр

HEPA-фільтр дозволяє роботу очищати повітря до величезної кількості алергенів, пилових кліщів та мікрочастинок пилу.

Робот пилосос Roomba i7 – ідеальний помічник у будинку з достатньою кількістю smart-функцій. iRobot 7i отримав багато істотних змін у галузі збільшення сили всмоктування турбіни, автоматичного керування та підзарядки. Ця модель універсальна для очищення різних типів поверхонь і в міру автономна. Ідеальний вибір для користувачів, які прагнуть отримати хорошу якість і не гоняться за останніми новинками робототехніки.

Комплектація iRobot Roomba i7:

 • Робот iRobot Roomba i7 - 1 шт.
 • Li-ion акумуляторна батарея 1850 mAh - 1 шт.
 • Фільтр HEPA - 2 шт.
 • Дворежимна віртуальна стіна (батареї входять в комплект) - 1 шт.
 • Бокова щітка - 1 шт.
 • Основна щітка - 1 шт.
 • Зарядна база з кабелем ЄС - 1 шт.

Чому ми?

Протягом 9 років ми є офіційними дилерами компанії iRobot в Україні. Весь товар нашого інтернет-магазину продається із сертифікатами якості та гарантією виробника. Купуючи у нас, ви отримаєте грамотну консультацію наших спеціалістів, своєчасну відправку та безкоштовну доставку по всій країні. Наша компанія оріентована на преміум товари та VIP сервіс. Будемо раді допомогти вам. Звертайтесь: 096-000-43-06.

iRobot Roomba i7 19499 грн.
купити
Характеристики iRobot Roomba i7

Основные параметры:

Год начала выпуска:
2018
Тип уборки:
Сухая уборка
Строит карту помещения:
Да
Связь со смартфоном:
Да
Есть домашние животные:
Да
Ковры с ворсом выше 1,5 см:
Да
Пороги высотой более 1,5 см:
Да
Запоминает планы нескольких этажей:
Да
Виртуальное ограничение зон уборки:
Да

Габариты и вес:

Габариты робота (ВхШхГ) (см):
9.0 x 35 x 35
Вес робота (кг):
3.9

Аккумулятор робота:

Тип аккумулятора:
Li-Ion
Емкость аккумулятора (мА/ч) :
1850
Время работы (мин) :
75

Фильтры, щетки и эффективность работы:

Наличие водяного бака:
Нет
Емкость пылесборника (л):
1
Индикатор заполнения пылесборника:
Да
Автоматическая выгрузка мусора из пылесборника на базу:
Да
Выпускной фильтр:
HEPA
Убираемая площадь на одном заряде (м2):
150
Ограничение площади уборки:
Да
Уровень шума (дБ):
60
Количество боковых щеток:
1
Основная щетка:
Да
Плавающая основная щетка:
Да

Режимы уборки и типы убираемых поверхностей:

Режимы уборки:
Пятно, Ручной, Вдоль стен, По спирали
Уборка по расписанию:
Да
Уборка по "будильнику":
Да
Ограничение времени уборки:
Да
Автоподзарядка:
Да
Возобновление уборки после подзарядки с прерванного участка:
Да
Тип убираемой поверхности:
Линолеум, Ламинат, Паркет, Наливной пол, Плитка, Ковролин, Ковер
Адаптация под тип поверхности:
Да

Другое:

Датчики и сенсоры:
Датчик перепада высоты, Датчик столкновения
Система "антипутаница" :
Да
Управление роботом:
Управление на корпусе, Управление со смартфона/планшета
Версия прошивки:
iAdapt 3.0. VSLAM
Наличие дисплея:
Нет
Основной материал копуса:
пластик
iRobot Roomba i7 19499 грн.
купити
Фотогалерея iRobot Roomba i7
24916 - iRobot Roomba i7 - МАГАЗИН БАЙРОБОТ 24917 - iRobot Roomba i7 - МАГАЗИН БАЙРОБОТ 24918 - iRobot Roomba i7 - МАГАЗИН БАЙРОБОТ 24919 - iRobot Roomba i7 - МАГАЗИН БАЙРОБОТ 24920 - iRobot Roomba i7 - МАГАЗИН БАЙРОБОТ
iRobot Roomba i7 19499 грн.
купити
Відеогалерея iRobot Roomba i7
iRobot Roomba i7 19499 грн.
купити
Витратники до iRobot Roomba i7
iRobot Roomba i7 19499 грн.
купити
Інші пилососи цього бренду
iRobot Roomba i7 19499 грн.
купити
Товари конкуренти
Ми офіційний дилер iRobot в Україні вже 11 років.
Це оригінальний сертифікований товар в Україні.

Покупая у нас Вы получите: • Компетентну та вичерпну консультацію. Всебічну підтримку. • Безпроблемне гарантійне та післягарантійне обслуговування. Про гарантії • Безкоштовну доставку Новою Поштою на суму замовлення від 3000 грн. • Наложений платіж також сплатимо ми! Про доставку и Про оплату

18 999 грн. 19 499 грн.
shopping_basket КУПИТИ
assignment_turned_in
Є в наявності Офіційна гарантія 24 місяця.

Ви можете зробити замовлення, як на сайті, так і просто зателефонувавши:

096 000 43 06Працюємо без вихідних з 9 до 20:00

Всі контакти

Часті питання про купівлю iRobot Roomba i7 в нашому магазині

 • Найважливіше про iRobot Roomba i7
  Для площі збирання до 150 кв.м. Запам'ятовує плани кількох поверхів. Прибирання окремих зон приміщення. АКБ Li-Ion 1850 мАг. Для власників свійських тварин. Справляється з килимами. Потужність всмоктування 1700 Па. HEPA фільтр. Аналог i7 (але без бази для сміття) американської компанії iRobot.

  Офіційна гарантія виробника 24 місяця. Запчастини та розхідники у наявності. Відкликаємось швидко. Допомагаємо відповідально.
 • Чому варто придбати iRobot Roomba i7 саме в нас?
  Ми продаємо оригінальний сертифікований товар в Україні. Працюємо з 2013 року. Знаємо усі нюанси товара. Цінуємо та поважаємо своїх клієнтів. Орієнтовані на VIP-сервіс. Телефонуйте: (096) 000-43-06

  Можете забрати в шоурумі в Києві, або замовляйте з безкоштовною доставкою без передплати по Україні Новою поштою! Наложку також оплатимо ми. Готівковий та безготівковий розрахунок. Видаємо всі документи.