Hobot Legee D8 LuLu - Купити робот-пилосос із базою для сміття
favorite_border
Доступно тільки зареєстрованим користувачам
Hobot Hobot Legee D8 LuLu

Пресування сміття та автовигрузка його на базу самоочистки. Система розпилення рідини та підняття швабри. Рухомі платформи з мікрофіброю. Запам'ятовує плани декількох поверхів та прибирає окремі зони. Аналог D8 але в комплекті з базою самоочистки. Флагман тайванської компанії Hobot на 2023 рік

43570

Робот-пилосос Hobot Legee D8 LuLu купити з базою для сміття

Артикул товару:
Hobot Legee D8 LuLu 43570 грн.
купити
Докладний опис Hobot Legee D8 LuLu

Hobot Legee D8 LuLu - гібридний робот-пилосос, розроблений для прибирання комбінованих поверхонь, включаючи тверді підлоги та килими. Завдяки рухомій платформі для миття підлоги робот щільно притискається до твердих поверхонь і при необхідності піднімається, щоб очистити килими або переїхати пороги.

Він також здійснює рівномірне розпилення миючої рідини за допомогою чотирьох форсунок прямо на поверхню роботи. Коли робот виявляє килим, він автоматично відключає мийку та підвищує силу всмоктування для більш ефективного очищення ворсу.

Hobot Legee D8 Lulu має 7 встановлених режимів прибирання і можливість налаштування режиму користувача за допомогою мобільного додатка. Він оснащений навігаційною системою, включаючи LDS та датчики розпізнавання предметів на підлозі. Робот також може запам'ятовувати до п'яти карт прибирання та виконувати прибирання на різних поверхах і по кімнатах на ваш вибір. Є можливість встановлення зональних та віртуальних обмежувачів.

Hobot Legee D8 Lulu також має механізм швабри, який використовує вібрацію та ліфт на килимах висотою до 7 мм, щоб забезпечити більш глибоке та ефективне очищення. Його бак для води вміщує до 320 мл рідини, а потужність всмоктування сягає 5000 Па. Робот працює на акумуляторі ємністю 4900 мАг та оснащений системою спресування сміття ECO Compactor, який вміщує до 500 мл сміття. Його система прямого всмоктування "Tangless" забезпечує більш ефективне очищення на килимах. Hobot Legee D8 також підтримує голосове керування через Ok Google та Siri.

Hobot Legee D8 LuLu за своїми технічними характеристиками е роботом Hobot Legee D8 але має у комплекті базу самообслуговування LuLu.

Особливості конструкції:

Робот-пилосос Legee D8 Lulu має можливість самостійно визначати тип поверхні, по якій пересувається, та автоматично регулювати та налаштовувати свої параметри прибирання відповідно. Якщо робот знаходиться на твердій підлозі, він пилососить і чистить поверхню передньої частини корпусу, а задньою частиною здійснює мийку, розпорошуючи воду і щільно притискаючи насадку, що миє, до підлоги. А якщо робот на м'яких килимових покриттях, він підтягує швабру до днища і припиняє миття доти, доки не повернеться на тверду підлогу.

Крім того, нова конструкція включає пряме всмоктування великої потужності безпосередньо перед ротаційною щіткою, що значно знижує забивання щітки вовною або волоссям. D-подібна форма корпусу робота і бічна щітка, що добре виступає, сприяють відмінному виметанню вздовж стін і з кутів кімнат.

Гусеничний привід має велику пляму контакту з поверхнею і виключає прослизання коліс на мокрій підлозі.

Процес прибирання:

Legee D8 Lulu – робот-пилосос, здатний виконувати якісне сухе та вологе прибирання завдяки гібридній технології. У процесі збирання за один прохід кожна ділянка килима проходить через два етапи, а кожна ділянка твердої підлоги – через чотири.

Легке сміття, таке як пил, волосся та шерсть, затягується в контейнер за допомогою системи прямого всмоктування великої потужності. Більш важкі частинки, наприклад, пісок, камінці та крупа, видаляються за допомогою комбінації всмоктування та турбо-щітки. Комбінована щітка із щетинистими та силіконовими лопатями здатна очистити навіть килимовий ворс.

Далі, на підлогу через чотири форсунки рівномірно розпорошується миюча рідина. Зволожена поверхня миється насадкою, що миє, із спеціальної мікрофібри, яку робот щільно притискає до підлоги. При цьому віброшвабра має велику площу прилипання до підлоги та не залишає центрального сліду при миття.

Legee D8 Lulu автоматично визначає тип поверхні, на якій пересувається, і самостійно регулює та налаштовує свої параметри збирання відповідно. На твердій підлозі він пилососить і чистить поверхню передньої частини корпусу, а задньою частиною здійснює мийку, розпорошуючи воду і щільно притискаючи насадку, що миє, до підлоги. На м'яких килимових покриттях робот підтягує швабру до днища і припиняє миття, доки не повернеться на тверду підлогу. Корпус робота має D-подібну форму, а бічна щітка виступає досить далеко, що дозволяє йому ефективно прибирати вздовж стін та з кутів кімнат. Крім того, гусеничний привід має велику пляму контакту з поверхнею і виключає прослизання коліс на мокрій підлозі.

Повна автономність:

Новаторська станція самообслуговування "LULU" пропонує революційні рішення для спрощення процесу збирання. Станція не тільки промиває та сушить миючу насадку (мікрофібру), але й заправляє бак для води, використовуючи гаряче повітря для сушіння та запобігаючи цвілі та гниття. Це дозволяє автоматично заповнювати всі ресурси для наступного вологого прибирання, а також заряджати робот-пилосос LEGEE.

Крім того, нова конструкція сміттєвого бака із системою "ECO Compactor" має механізм спресування сміття та очищення фільтруючого елемента всередині бака. Це дозволяє зберігати потужність всмоктування протягом усього процесу збирання. Більше того, ця система дозволяє значно продовжити використання бака без очищення та уникнути громіздкої системи самоочищення сміття в базі самообслуговування.

Навігація та управління:

Для забезпечення безпеки та точності навігації робот-пилосос Legee D8 використовує лідер – найбільш швидку, стабільну та точну навігаційну систему на ринку. Завдяки цій системі немає необхідності у освітленні приміщення та прямому зоровому контакті зі стелею. Крім лідара, на передній частині робота розташована нова система датчиків, яка розпізнає та ініціалізує об'єкти на підлозі, щоб уникнути контакту робота з меблями, взуттям та іграшками.

Робот-пилосос Legee D8 Lulu може складати та зберігати до 5 карт, що дозволяє використовувати його для прибирання будинків з кількома поверхами або на дачі. Кожна карта приміщення ділиться на кімнати, такі як кухня, вітальня та коридор, і для кожної кімнати можна вибрати окремий режим збирання. Режими відрізняються налаштуваннями потужності всмоктування, об'ємом води, що розпилюється, і швидкістю пересування. Також можна налаштувати індивідуальні налаштування.

Зональне прибирання дозволяє відправляти робота лише у вибрані кімнати або складати графік з різним часом відправлення до кожної кімнати. Локальна збирання направляє пилосос безпосередньо в забруднену область. Віртуальні обмежувачі дозволяють блокувати доступ до певної області, щоб робот міг усунути все, крім цієї області. Це особливо корисно, коли необхідно захистити тендітні об'єкти або інші ділянки, куди роботу не слід їхати.

Навичка голосового керування є однією з приємних додаткових функцій робота-пилососа Legee D8 Lulu. Ви можете присвоїти голосову команду будь-якій дії, яку можна виконати в додатку, просто промовивши потрібну фразу. Ви можете вибирати будь-які слова та налаштовувати їх на свій смак. Також робот-пилосос Legee D8 Lulu дозволяє записувати голосові нагадування та налаштовувати їх для відтворення у певний час.

Крім того, робот-пилосос Legee D8 легко підключається до Wi-Fi-роутерів на частоті 5 ГГц, тоді як багато інших роботів-пилососів працюють тільки на застарілій частоті 2,4 ГГц. Але виробник пішов далі і надав можливість підключення робота-пилососа Legee D8 Lulu до точки доступу на вашому телефоні, що дозволяє використовувати програму без роутера.

Комплектація Hobot Legee D8 Lulu

 • База для зарядки - 1 шт.
 • Станція самообслуговування LuLu - 1 шт.
 • Бокові щітки - 3 шт.
 • HEPA фільтр - 1 шт.
 • Чистячі серветки - 2 шт.
 • Форсунки - 4 шт.
 • Ємність для заповнення резервуара - 1 шт.

Чому ми?

Протягом 9 років ми є офіційними дилерами компанії Hobot в Україні. Весь товар нашого інтернет-магазину продається із сертифікатами якості та гарантією виробника. Купуючи у нас, ви отримаєте грамотну консультацію наших спеціалістів, своєчасну відправку та безкоштовну доставку по всій країні. Наша компанія оріентована на преміум товари та VIP сервіс. Будемо раді допомогти вам. Звертайтесь: 096-000-43-06.

Hobot Legee D8 LuLu 43570 грн.
купити
Характеристики Hobot Legee D8 LuLu

Основные параметры:

Год начала выпуска:
2023
Тип уборки:
Сухая уборка, Влажная уборка
Строит карту помещения:
Да
Связь со смартфоном:
Да
Есть домашние животные:
Да
Ковры с ворсом выше 1,5 см:
Нет
Пороги высотой более 1,5 см:
Нет
Запоминает планы нескольких этажей:
Да
Виртуальное ограничение зон уборки:
Да

Габариты и вес:

Габариты робота (ВхШхГ) (см):
9.2 x 36 x 35

Аккумулятор робота:

Тип аккумулятора:
Li-Ion
Емкость аккумулятора (мА/ч) :
4900
Время работы (мин) :
90

Фильтры, щетки и эффективность работы:

Наличие водяного бака:
Да
Емкость водяного бака (л):
0.300
Индикатор опустошения водяного бака :
Да
Емкость пылесборника (л):
0.400
Индикатор заполнения пылесборника:
Да
Автоматическая выгрузка мусора из пылесборника на базу:
Да
Выпускной фильтр:
HEPA
Поверхностная ионизация:
Нет
Дезодорация:
Нет
УФ лампа:
Нет
Убираемая площадь на одном заряде (м2):
150
Ограничение площади уборки:
Да
Уровень шума (дБ):
60
Мощность всасывания (Вт):
5000 Па
Количество боковых щеток:
1
Основная щетка:
Да
Плавающая основная щетка:
Нет

Режимы уборки и типы убираемых поверхностей:

Режимы уборки:
Ручной, Вдоль стен, Зигзагами, По спирали, Пятно
Уборка по расписанию:
Да
Уборка по "будильнику":
Да
Ограничение времени уборки:
Да
Автоподзарядка:
Да
Возобновление уборки после подзарядки с прерванного участка:
Да
Тип убираемой поверхности:
Линолеум, Ламинат, Паркет, Наливной пол, Плитка, Ковролин, Ковер, Бетон
Адаптация под тип поверхности:
Да

Другое:

Датчики и сенсоры:
Датчик перепада высоты, Датчик столкновения
Система "антипутаница" :
Да
Управление роботом:
Управление на корпусе, Управление со смартфона/планшета
Наличие дисплея:
Нет
Hobot Legee D8 LuLu 43570 грн.
купити
Фотогалерея Hobot Legee D8 LuLu
25870 - Hobot Legee D8 LuLu - МАГАЗИН БАЙРОБОТ 25871 - Hobot Legee D8 LuLu - МАГАЗИН БАЙРОБОТ 25872 - Hobot Legee D8 LuLu - МАГАЗИН БАЙРОБОТ 25873 - Hobot Legee D8 LuLu - МАГАЗИН БАЙРОБОТ 25874 - Hobot Legee D8 LuLu - МАГАЗИН БАЙРОБОТ 25875 - Hobot Legee D8 LuLu - МАГАЗИН БАЙРОБОТ 25876 - Hobot Legee D8 LuLu - МАГАЗИН БАЙРОБОТ 25877 - Hobot Legee D8 LuLu - МАГАЗИН БАЙРОБОТ 25878 - Hobot Legee D8 LuLu - МАГАЗИН БАЙРОБОТ 25879 - Hobot Legee D8 LuLu - МАГАЗИН БАЙРОБОТ 25880 - Hobot Legee D8 LuLu - МАГАЗИН БАЙРОБОТ 25881 - Hobot Legee D8 LuLu - МАГАЗИН БАЙРОБОТ 25882 - Hobot Legee D8 LuLu - МАГАЗИН БАЙРОБОТ 25883 - Hobot Legee D8 LuLu - МАГАЗИН БАЙРОБОТ
Hobot Legee D8 LuLu 43570 грн.
купити
Відеогалерея Hobot Legee D8 LuLu

 

Hobot Legee D8 LuLu 43570 грн.
купити
Витратники до Hobot Legee D8 LuLu
Hobot Legee D8 LuLu 43570 грн.
купити
Інші пилососи цього бренду
Hobot Legee D8 LuLu 43570 грн.
купити
Товари конкуренти
Ми офіційний дилер Hobot в Україні вже 11 років.
Це оригінальний сертифікований товар в Україні.

Покупая у нас Вы получите: • Компетентну та вичерпну консультацію. Всебічну підтримку. • Безпроблемне гарантійне та післягарантійне обслуговування. Про гарантії • Безкоштовну доставку Новою Поштою на суму замовлення від 3000 грн. • Наложений платіж також сплатимо ми! Про доставку и Про оплату

43 570 грн.
shopping_basket КУПИТИ
assignment_turned_in
Є в наявності Офіційна гарантія 24 місяця.

Ви можете зробити замовлення, як на сайті, так і просто зателефонувавши:

096 000 43 06Працюємо без вихідних з 9 до 20:00

Всі контакти

Часті питання про купівлю Hobot Legee D8 LuLu в нашому магазині

 • Найважливіше про Hobot Legee D8 LuLu
  Пресування сміття та автовигрузка його на базу самоочистки. Система розпилення рідини та підняття швабри. Рухомі платформи з мікрофіброю. Запам'ятовує плани декількох поверхів та прибирає окремі зони. Аналог D8 але в комплекті з базою самоочистки. Флагман тайванської компанії Hobot на 2023 рік.

  Офіційна гарантія виробника 24 місяці. Запчастини та розхідники у наявності. Відкликаємось швидко. Допомагаємо відповідально.
 • Чому варто придбати Hobot Legee D8 LuLu саме в нас?
  Ми продаємо оригінальний сертифікований товар в Україні. Працюємо з 2013 року. Знаємо усі нюанси товара. Цінуємо та поважаємо своїх клієнтів. Орієнтовані на VIP-сервіс. Телефонуйте: (096) 000-43-06

  Можете забрати в шоурумі в Києві, або замовляйте з безкоштовною доставкою без передплати по Україні Новою поштою! Наложку також оплатимо ми. Готівковий та безготівковий розрахунок. Видаємо всі документи.