Hobot Legee D8 - Купити робот-пилосос для вологого прибирання
favorite_border
Доступно тільки зареєстрованим користувачам
Hobot Hobot Legee D8

Пресування сміття та автовигрузка його на базу самоочистки. Система розпилення рідини та підняття швабри. Рухомі платформи з мікрофіброю. Запам'ятовує плани декількох поверхів та прибирає окремі зони. Флагман тайванської компанії Hobot на 2023 рік

27999

Купити Hobot D8 - миючий робот-пилосос Hobot Legee D8 (Хобот Легі Д8) з рухомими щітками та розпорошенням води

Артикул товару:
Hobot Legee D8 27999 грн.
купити
Докладний опис Hobot Legee D8

Hobot Technology Inc представила на ринку роботів-прибиральників свій новий продукт – робот пилосос Hobot Legee D8. Цей пилосос став проривом на ринку у 2023 році завдяки унікальним удосконаленням:

 • Покращений двигун забезпечує підвищену силу всмоктування сміття, яка майже в 2 рази вища, ніж у попередньої моделі Hobot Legee D7.
 • Контейнер збільшився місткістю у 7 разів завдяки спеціальній системі пресування сміття.
 • Нова модель також має покращену систему натирання підлог, так як кількість рухів серветки вперед-назад збільшилася.
 • Крім того, пристрій може бути легко підключений до телефону за допомогою програми на 2-х частотах.
 • Власники килимових покриттів також оцінять практичний бонус – можливість підняття швабри на 0,7 см.

Новий робот-пилосос Hobot Legee D8 відрізняється від інших брендів завдяки своїй силі всмоктування 5000 Па - це більш ніж середній показник.

Серветка також працює більш ефективно, роблячи 1300 рухів за хвилину, що дозволяє їй якісніше натирати поверхню. Система ECO Compactor забезпечує спресування сміття в контейнері, роблячи процес використання робота-пилососа зручнішим та ефективнішим. Новий Lidar (LDS) додатково покращує роботу пристрою.

Однак, варто врахувати, що база самоочищення ганчір'я LuLu не входить у комплект поставки, і її необхідно придбати окремо. Або одразу варто купити Hobot Legee D8 LuLu.

Робот-пилосос Hobot Legee D8 - це унікальний пристрій, який варто звернути увагу на пошук ідеального помічника для прибирання в будинку.

Процес прибирання:

Hobot D8 пилососить приміщення в кілька етапів, що дозволяє досягти високої якості збирання. Прямокутна форма бампера дозволяє роботу краще очищати кути, а бічна 3-лопатева щітка збирає більше сміття, ніж роботи-пилососи з круглою формою.

У центрі пристрою розташований отвір для вакуумного потоку, в який затягуються нитки, пил та дрібні частинки. Система прямого всмоктування створює вакуумний потік із силою 5000 Па, що знижує кількість волосків, що потрапляють на основну щітку, що знаходиться далі.

Турбо-щітка, оснащена гумовими валиками та довгими щетинками, спільно з вакуумним потоком збирає все сміття на своєму шляху з підлоги.

Робот-пилосос Hobot Legee D8 здійснює вологе прибирання, використовуючи ганчірку з мікрофібри, яка рухається вперед-назад 1300 разів на хвилину, ефективно очищаючи підлогу.

Для зволоження швабри Legee D8 розпорошує на підлогу воду за допомогою чотирьох форсунок, підтримуючи оптимальний рівень вологості. Не тільки прибираючи пил, Hobot D8 також здатний видалити невеликі плями, які знаходилися на поверхні протягом 1-2 днів. Під час щоденного використання пилосос забезпечує чистоту на всіх типах твердих поверхонь.

Якщо робот заїжджає на килим, то платформа, де знаходиться швабра, піднімається на 7 мм. Варто відзначити, що форма швабри Legee D8 є перевагою перед іншими моделями з круглою шваброю, яка не може досягти центральних зон. Крім того, площа швабри у Legee D8 більша, ніж у роботів з круглою шваброю.

Бак для сміття унікальний своєю здатністю ущільнювати сміття за допомогою системи ECO Compactor. 1 повний контейнер Hobot Legee D8 дорівнює приблизно 7 контейнерам інших роботів-пилососів. Такої функціональності немає в інших роботів. У будинках з домашніми тваринами рівень забруднення буде нижчим, і необхідність у чищенні робота після кожного використання зменшиться – достатньо виконати чистку 1-2 рази на тиждень, або ще рідше.

Навігація та управління

Навігаційна система сучасних роботів-пилососів спирається на Лідар. Лазери LDS є очима цих пристроїв. Завдяки їм пилосос може розпізнавати перешкоди на відстані від 5 до 8 метрів. Крім того, інфрачервоні датчики, що відстежують перепад висоти, запобігають падінню Hobot Legee D8 зі сходів. Поєднання роботи Лідара з датчиками дозволяє розпізнавати перешкоди перед роботом та вибирати оптимальний маршрут.

Розумне керування Робот-пилосос Hobot Legee D8 підтримує зв'язок із мобільним додатком, який дозволяє зберігати до 5 карт приміщення. Ви можете вибирати з 8 режимів збирання, регулювати інтенсивність розпилення води, налаштовувати силу всмоктування та задавати зони штор, щоб робот міг прибирати під ними та за ними. На відміну від інших роботів-пилососів, які можуть залишати неприбрані ділянки між шторами та стіною, Legee D8 розпізнає штори як перешкоди та прибирає всі місця, куди може дістатися. Ви можете також встановити послідовність прибирання та обмеження для робота.

Ви можете керувати миючим роботом-пилососом за допомогою голосових помічників Siri та Google Assistance. Крім того, у вас є можливість записати персональні голосові команди для керування Legee D8.

У стандартній комплектації Legee D8 поставляється із зарядною базою. Однак, ви можете купити окремо зарядну станцію з функцією самоочищення Hobot Legee LuLu, щоб збільшити автономність робота. Станція оснащена двома баками: один із чистою водою для миття серветки, а другий – із брудною використаною водою. Завдяки цій функції, Legee D8 завжди буде готовим до нового прибирання без вашої щоденної участі.

Комплектація Hobot Legee D8

 • База для зарядки - 1 шт.
 • Бокові щітки - 3 шт.
 • HEPA фільтр - 1 шт.
 • Чистячі серветки - 2 шт.
 • Форсунки - 4 шт.
 • Ємність для заповнення резервуара - 1 шт.

Чому ми?

Протягом 9 років ми є офіційними дилерами компанії Hobot в Україні. Весь товар нашого інтернет-магазину продається із сертифікатами якості та гарантією виробника. Купуючи у нас, ви отримаєте грамотну консультацію наших спеціалістів, своєчасну відправку та безкоштовну доставку по всій країні. Наша компанія оріентована на преміум товари та VIP сервіс. Будемо раді допомогти вам. Звертайтесь: 096-000-43-06.

Hobot Legee D8 27999 грн.
купити
Характеристики Hobot Legee D8

Основные параметры:

Год начала выпуска:
2023
Тип уборки:
Сухая уборка, Влажная уборка
Строит карту помещения:
Да
Связь со смартфоном:
Да
Есть домашние животные:
Да
Ковры с ворсом выше 1,5 см:
Нет
Пороги высотой более 1,5 см:
Нет
Запоминает планы нескольких этажей:
Да
Виртуальное ограничение зон уборки:
Да

Габариты и вес:

Габариты робота (ВхШхГ) (см):
9.2 x 36 x 35

Аккумулятор робота:

Тип аккумулятора:
Li-Ion
Емкость аккумулятора (мА/ч) :
4900
Время работы (мин) :
90

Фильтры, щетки и эффективность работы:

Наличие водяного бака:
Да
Емкость водяного бака (л):
0.300
Индикатор опустошения водяного бака :
Да
Емкость пылесборника (л):
0.400
Индикатор заполнения пылесборника:
Да
Автоматическая выгрузка мусора из пылесборника на базу:
Да
Выпускной фильтр:
HEPA
Поверхностная ионизация:
Нет
Дезодорация:
Нет
УФ лампа:
Нет
Убираемая площадь на одном заряде (м2):
150
Ограничение площади уборки:
Да
Уровень шума (дБ):
60
Мощность всасывания (Вт):
5000 Па
Количество боковых щеток:
1
Основная щетка:
Да
Плавающая основная щетка:
Нет

Режимы уборки и типы убираемых поверхностей:

Режимы уборки:
Ручной, Вдоль стен, Зигзагами, По спирали, Пятно
Уборка по расписанию:
Да
Уборка по "будильнику":
Да
Ограничение времени уборки:
Да
Автоподзарядка:
Да
Возобновление уборки после подзарядки с прерванного участка:
Да
Тип убираемой поверхности:
Линолеум, Ламинат, Паркет, Наливной пол, Плитка, Ковролин, Ковер, Бетон
Адаптация под тип поверхности:
Да

Другое:

Датчики и сенсоры:
Датчик перепада высоты, Датчик столкновения
Система "антипутаница" :
Да
Управление роботом:
Управление на корпусе, Управление со смартфона/планшета
Hobot Legee D8 27999 грн.
купити
Фотогалерея Hobot Legee D8
25851 - Hobot Legee D8 - МАГАЗИН БАЙРОБОТ 25852 - Hobot Legee D8 - МАГАЗИН БАЙРОБОТ 25853 - Hobot Legee D8 - МАГАЗИН БАЙРОБОТ 25854 - Hobot Legee D8 - МАГАЗИН БАЙРОБОТ 25855 - Hobot Legee D8 - МАГАЗИН БАЙРОБОТ 25856 - Hobot Legee D8 - МАГАЗИН БАЙРОБОТ 25857 - Hobot Legee D8 - МАГАЗИН БАЙРОБОТ 25858 - Hobot Legee D8 - МАГАЗИН БАЙРОБОТ 25859 - Hobot Legee D8 - МАГАЗИН БАЙРОБОТ 25860 - Hobot Legee D8 - МАГАЗИН БАЙРОБОТ 25861 - Hobot Legee D8 - МАГАЗИН БАЙРОБОТ 25862 - Hobot Legee D8 - МАГАЗИН БАЙРОБОТ 25863 - Hobot Legee D8 - МАГАЗИН БАЙРОБОТ 25864 - Hobot Legee D8 - МАГАЗИН БАЙРОБОТ 25865 - Hobot Legee D8 - МАГАЗИН БАЙРОБОТ 25866 - Hobot Legee D8 - МАГАЗИН БАЙРОБОТ 25867 - Hobot Legee D8 - МАГАЗИН БАЙРОБОТ
Hobot Legee D8 27999 грн.
купити
Відеогалерея Hobot Legee D8

 

Hobot Legee D8 27999 грн.
купити
Витратники до Hobot Legee D8
Hobot Legee D8 27999 грн.
купити
Інші пилососи цього бренду
Hobot Legee D8 27999 грн.
купити
Товари конкуренти
Ми офіційний дилер Hobot в Україні вже 11 років.
Це оригінальний сертифікований товар в Україні.

Покупая у нас Вы получите: • Компетентну та вичерпну консультацію. Всебічну підтримку. • Безпроблемне гарантійне та післягарантійне обслуговування. Про гарантії • Безкоштовну доставку Новою Поштою на суму замовлення від 3000 грн. • Наложений платіж також сплатимо ми! Про доставку и Про оплату

27 999 грн.
shopping_basket КУПИТИ
assignment_turned_in
Є в наявності Офіційна гарантія 24 місяця.

Ви можете зробити замовлення, як на сайті, так і просто зателефонувавши:

096 000 43 06Працюємо без вихідних з 9 до 20:00

Всі контакти

Часті питання про купівлю Hobot Legee D8 в нашому магазині

 • Найважливіше про Hobot Legee D8
  Пресування сміття та автовигрузка його на базу самоочистки. Система розпилення рідини та підняття швабри. Рухомі платформи з мікрофіброю. Запам'ятовує плани декількох поверхів та прибирає окремі зони. Флагман тайванської компанії Hobot на 2023 рік.

  Офіційна гарантія виробника 24 місяця. Запчастини та розхідники у наявності. Відкликаємось швидко. Допомагаємо відповідально.
 • Чому варто придбати Hobot Legee D8 саме в нас?
  Ми продаємо оригінальний сертифікований товар в Україні. Працюємо з 2013 року. Знаємо усі нюанси товара. Цінуємо та поважаємо своїх клієнтів. Орієнтовані на VIP-сервіс. Телефонуйте: (096) 000-43-06

  Можете забрати в шоурумі в Києві, або замовляйте з безкоштовною доставкою без передплати по Україні Новою поштою! Наложку також оплатимо ми. Готівковий та безготівковий розрахунок. Видаємо всі документи.