Hobot Legee D7 - Купити робот-пилосос для вологого прибирання
favorite_border
Доступно тільки зареєстрованим користувачам
Hobot Hobot Legee D7

Система розпилення рідини та підняття швабри. Рухомі платформи з мікрофіброю. Запам'ятовує плани декількох поверхів та прибирає окремі зони. Топовий пилосос тайванської компанії Hobot на 2023 рік

24470

Купити Hobot D7 - миючий робот-пилосос Hobot Legee D7 (Хобот Легі Д7) з рухомими щітками та розпорошенням води

Артикул товару:
Hobot Legee D7 24470 грн.
купити
Докладний опис Hobot Legee D7

Нова розробка від Hobot - гібридний робот-пилосос для сухого та вологого прибирання Legee D7, який був розроблений спеціально для очищення гладких підлог та килимових покриттів з невисоким ворсом в автономному режимі, для економії вашого часу. Розумний пилосос Legee D7 оснащений низькою технологічних інновацій, які роблять його дуже ефективним:

 • модуль вологого прибирання, який автоматично піднімається на килимах;
 • функція рівномірного зволоження підлоги;
 • всмоктувальна потужність 2700Па;
 • голосове керування з можливістю відтворення команд українською мовою;
 • комбінована основна щітка;
 • 7 робочих режимів та можливість ручного налаштування параметрів;
 • автоматичне планування прибирання за графіком;
 • пам’ять на робочих зон навіть для будинку в декілька поверхів;
 • комплект датчиків для безпечної роботи;
 • батарея на 4900 mAh, достатня для тривалої роботи;
 • бак для води на 320 мл та пилозбірник на 450 мл.

Процес прибирання:

Пристрій має рухливий модуль для вологого прибирання, який щільно притискається до поверхні і автоматично піднімається при заїзді на килим, забезпечуючи таким чином ефективне миття будь-яких твердих поверхонь.

Для рівномірного вологого прибирання, робот пилосос розпиляє воду рівномірно по поверхні, що очищається, а на килимових покриттях модуль підіймається, та зупиняєтсья подача води, та робот автоматично збільшує потужність всмоктування. Модель оснащена удосконаленим модулем, що чистить, який базується на потужному прямому всмоктуванні і швидкісній турбо щітці для якісного очищення підлог. Бічна щіточка, що виступає за межі корпусу, та корпус у формі літери D допомагають роботу якісно видаляти сміття з кутів та біля плінтусів.

Пристрій пересувається за допомогою гусеничного приводу, який забезпечує відмінний контакт із поверхнею, у тому числі і з мокрою підлогою. Legee D7 оснащений 7 встановленими робочими режимами, а також має можливість налаштування параметрів вручну на свій розсуд. Інтелектуальний домашній прибиральник також отримав модернізовану систему навігації на основі модуля LDS і повного комплекту допоміжних сенсорів і датчиків. Робот створює точні картки очищення, зберігає в пам'яті 5 планів прибирань, розбиває загальну карту на окремі приміщення, не заїжджає за заборонені зони та віртуальні обмежувачі.

Очищення будь-яких типів покриттів без переривань:

 

Робот-пилосос Legee D7 має можливість в режимі реального часу визначати тип поверхні та автоматично змінювати параметри збирання для найкращого результату. На гладких поверхнях робот збирає сміття своєю передньою частиною, а задня частина виконує вологе прибирання. Миюча рідина надходить безпосередньо на поверхню, що очищається, а мікрофібра щільно притискається до підлоги і видаляє бруд і плями.

 

Коли робот-пилосос виявляє килим на своєму шляху, він перестає розпорошувати воду і перемикається на режим максимального всмоктування. Завдяки цьому, ворсові покриття не намокають, і їх очищення відбувається в інтенсивному режимі, щоб жодна порошинка не залишилася навіть біля ворсу. Режим комбінованого прибирання в Hobot D7 призначений для того, щоб за один прохід очистити килими за 1 цикл 2 етапи, а гладкі підлоги - 4 етапи.

Процес при одному проході здійснюється так:

 • Легке сміття, таке як пил, шерсть вихованців і волосся, всмоктується прямим всмоктуванням на високих оборотах і потрапляє в пилозбірник.
 • Важке сміття, таке як розсипані крупи, пісок і бруд, збирається турбощіткою і потрапляє у отвір, що всмоктує. Комбінована щітка з силіконовими та звичайними щетинами якісно видаляє бруд навіть із густого ворсу.
 • Потім миюча рідина рівномірно подається на поверхню, що очищається.
 • На останньому етапі зволожена підлога миється ганчіркою з мікрофібри, яка тісно контактує з поверхнею для досягнення максимального ефекту миття.

Навігація та керування:

Робот-пилосос Hobot Legee D7 оснащений навігаційною системою, яка включає LDS-модуль для створення стабільної, швидкої та точної карти приміщення. Модуль використовує технологію Laser Distance Sensor, яка не вимагає прямого візуального контакту зі стелею та освітлення під час сканування простору. Крім того, робот оснащений безліччю сенсорів та датчиків для визначення поверхні, захисту від падінь з висоти, зіткнень із перешкодами та інших факторів.

Розумний роботизований прибиральник може створювати та зберігати в пам'яті до п'яти планів очищення одночасно, що дозволяє легко прибирати приміщення у дво-, три- та чотириповерхових будинках. Загальна карта приміщення розбивається окремі кімнати, кожної з яких можна задати індивідуальний режим роботи. Кожен режим включає параметри всмоктуючої потужності, інтенсивності зволоження поверхні та швидкості переміщення робота.

Функція зональної очистки дозволяє відправляти робота очищати певні приміщення або створювати графіки прибирання в різних кімнатах у різний час. Опція локальної очистки дозволяє прибирати маленькі ділянки приміщення, такі як бруд на передпокої біля вхідних дверей або розсипана крупа на кухні.

Також робота-пилосос має функцію віртуальних обмежувачів, які дозволяють позначати зони, в які роботу заборонено заїжджати. Це може бути місце для годування домашніх тварин, тендітні предмети і т.д.

За допомогою керування голосом ви можете легко дати команди вашому роботі-пилососу Hobot Legee D7. Просто скажіть, що вам потрібно: почати прибирання або відправити його чистити певну кімнату і робот негайно виконає вашу команду. Ще один корисний функціонал – можливість записати голосові нагадування для себе, які будуть відтворені роботом у встановлений час.

Варто відзначити, що модель Legee D7 має перевагу перед іншими роботами-пилососами, які можуть працювати лише з бездротовими пристроями на частоті 2,4 ГГц. Завдяки підтримці 5G роутера цей робот-пилосос може без проблем підключитися до Wi-Fi і працювати навіть без роутера, якщо доступна точка доступу на вашому смартфоні.

Комплектація Hobot Legee D7

 • База для зарядки - 1 шт.
 • Пульт керування - 1 шт.
 • Бокові щітки - 3 шт.
 • HEPA фільтр - 1 шт.
 • Чистячі серветки - 2 шт.
 • Форсунки - 4 шт.
 • Ємність для заповнення резервуара - 1 шт.

Чому ми?

Протягом 9 років ми є офіційними дилерами компанії Hobot в Україні. Весь товар нашого інтернет-магазину продається із сертифікатами якості та гарантією виробника. Купуючи у нас, ви отримаєте грамотну консультацію наших спеціалістів, своєчасну відправку та безкоштовну доставку по всій країні. Наша компанія оріентована на преміум товари та VIP сервіс. Будемо раді допомогти вам. Звертайтесь: 096-000-43-06.

Hobot Legee D7 24470 грн.
купити
Характеристики Hobot Legee D7

Основные параметры:

Год начала выпуска:
2022
Тип уборки:
Сухая уборка, Влажная уборка
Строит карту помещения:
Да
Связь со смартфоном:
Да
Есть домашние животные:
Да
Ковры с ворсом выше 1,5 см:
Нет
Пороги высотой более 1,5 см:
Нет
Запоминает планы нескольких этажей:
Да
Виртуальное ограничение зон уборки:
Да

Габариты и вес:

Габариты робота (ВхШхГ) (см):
9.2 x 36 x 35

Аккумулятор робота:

Тип аккумулятора:
Li-Ion
Емкость аккумулятора (мА/ч) :
4800
Время работы (мин) :
90

Фильтры, щетки и эффективность работы:

Наличие водяного бака:
Да
Емкость водяного бака (л):
0.300
Индикатор опустошения водяного бака :
Да
Емкость пылесборника (л):
0.450
Индикатор заполнения пылесборника:
Да
Автоматическая выгрузка мусора из пылесборника на базу:
Нет
Выпускной фильтр:
HEPA
Поверхностная ионизация:
Нет
Дезодорация:
Нет
УФ лампа:
Нет
Убираемая площадь на одном заряде (м2):
120
Ограничение площади уборки:
Да
Уровень шума (дБ):
64
Мощность всасывания (Вт):
2700 Па
Количество боковых щеток:
1
Основная щетка:
Да
Плавающая основная щетка:
Нет

Режимы уборки и типы убираемых поверхностей:

Режимы уборки:
Ручной, Вдоль стен, Зигзагами, По спирали, Пятно
Уборка по расписанию:
Да
Уборка по "будильнику":
Да
Ограничение времени уборки:
Да
Автоподзарядка:
Да
Возобновление уборки после подзарядки с прерванного участка:
Да
Тип убираемой поверхности:
Линолеум, Ламинат, Паркет, Наливной пол, Плитка, Ковролин, Ковер
Адаптация под тип поверхности:
Да

Другое:

Датчики и сенсоры:
Датчик перепада высоты, Датчик столкновения
Система "антипутаница" :
Да
Управление роботом:
Управление на корпусе, Управление со смартфона/планшета
Наличие дисплея:
Нет
Hobot Legee D7 24470 грн.
купити
Фотогалерея Hobot Legee D7
25829 - Hobot Legee D7 - МАГАЗИН БАЙРОБОТ 25830 - Hobot Legee D7 - МАГАЗИН БАЙРОБОТ 25831 - Hobot Legee D7 - МАГАЗИН БАЙРОБОТ 25832 - Hobot Legee D7 - МАГАЗИН БАЙРОБОТ 25833 - Hobot Legee D7 - МАГАЗИН БАЙРОБОТ 25834 - Hobot Legee D7 - МАГАЗИН БАЙРОБОТ 25835 - Hobot Legee D7 - МАГАЗИН БАЙРОБОТ 25836 - Hobot Legee D7 - МАГАЗИН БАЙРОБОТ 25837 - Hobot Legee D7 - МАГАЗИН БАЙРОБОТ 25838 - Hobot Legee D7 - МАГАЗИН БАЙРОБОТ 25839 - Hobot Legee D7 - МАГАЗИН БАЙРОБОТ 25840 - Hobot Legee D7 - МАГАЗИН БАЙРОБОТ 25841 - Hobot Legee D7 - МАГАЗИН БАЙРОБОТ 25842 - Hobot Legee D7 - МАГАЗИН БАЙРОБОТ 25843 - Hobot Legee D7 - МАГАЗИН БАЙРОБОТ 25844 - Hobot Legee D7 - МАГАЗИН БАЙРОБОТ 25845 - Hobot Legee D7 - МАГАЗИН БАЙРОБОТ 25846 - Hobot Legee D7 - МАГАЗИН БАЙРОБОТ 25847 - Hobot Legee D7 - МАГАЗИН БАЙРОБОТ 25848 - Hobot Legee D7 - МАГАЗИН БАЙРОБОТ
Hobot Legee D7 24470 грн.
купити
Відеогалерея Hobot Legee D7

 

Hobot Legee D7 24470 грн.
купити
Витратники до Hobot Legee D7
Hobot Legee D7 24470 грн.
купити
Інші пилососи цього бренду
Hobot Legee D7 24470 грн.
купити
Товари конкуренти
Ми офіційний дилер Hobot в Україні вже 11 років.
Це оригінальний сертифікований товар в Україні.

Покупая у нас Вы получите: • Компетентну та вичерпну консультацію. Всебічну підтримку. • Безпроблемне гарантійне та післягарантійне обслуговування. Про гарантії • Безкоштовну доставку Новою Поштою на суму замовлення від 3000 грн. • Наложений платіж також сплатимо ми! Про доставку и Про оплату

24 470 грн.
shopping_basket КУПИТИ
assignment_turned_in
Є в наявності Офіційна гарантія 12 місяців.

Ви можете зробити замовлення, як на сайті, так і просто зателефонувавши:

096 000 43 06Працюємо без вихідних з 9 до 20:00

Всі контакти

Часті питання про купівлю Hobot Legee D7 в нашому магазині

 • Найважливіше про Hobot Legee D7
  Система розпилення рідини та підняття швабри. Рухомі платформи з мікрофіброю. Запам'ятовує плани декількох поверхів та прибирає окремі зони. Топовий пилосос тайванської компанії Hobot на 2023 рік.

  Офіційна гарантія виробника 24 місяця. Запчастини та розхідники у наявності. Відкликаємось швидко. Допомагаємо відповідально.
 • Чому варто придбати Hobot Legee D7 саме в нас?
  Ми продаємо оригінальний сертифікований товар в Україні. Працюємо з 2013 року. Знаємо усі нюанси товара. Цінуємо та поважаємо своїх клієнтів. Орієнтовані на VIP-сервіс. Телефонуйте: (096) 000-43-06

  Можете забрати в шоурумі в Києві, або замовляйте з безкоштовною доставкою без передплати по Україні Новою поштою! Наложку також оплатимо ми. Готівковий та безготівковий розрахунок. Видаємо всі документи.