iRobot Roomba Combo J7 Plus - Купити робот-пилосос із базою для сміття
favorite_border
Доступно тільки зареєстрованим користувачам
iRobot iRobot Roomba Combo J7 Plus

Для сухого та вологого прибирання. Автовигрузка сміття на базу самоочистки. Запам'ятовує плани поверхів та прибирає окремі зони. Для власників тварин. Турборежим для килимів. Розпознає об'екти. Аналог Combo J7 але з базою самоочистки в комлпекті. Флагман американської компанії iRobot на 2023 рік

42999

Робот-пилосос iRobot Roomba Combo J7+ купити з базою для сміття

Артикул товару: C755840
iRobot Roomba Combo J7 Plus 42999 грн.
купити
Докладний опис iRobot Roomba Combo J7 Plus

Roomba Combo j7+ є новою гібридною моделлю робота-пилососа від компанії Айробот, яка поєднує в собі вологе прибирання та штучний інтелект для більш ефективної роботи. Крім того, дана модель має унікальну функцію - підйомний механізм швабри, який дозволяє використовувати робота на килимах та інших покриттях.

Однією з головних особливостей Roomba Combo j7+ є розумна система навігації, яка створює карту приміщення та дозволяє роботу розпізнавати об'єкти в зоні видимості, такі як дроти, взуття та інші предмети, які можуть перешкодити його роботі. Крім того, робот пилосос має максимальну автономність, завдяки базі із системою самоочищення сміттєвого контейнера.

Roomba Combo j7+ також пропонує безліч функцій у додатку, включаючи голосове управління через Google Home та Alexa, синхронізацію з мийником підлоги Braava Jet M6, розумні підказки та розширене управління. Бак для води має об'єм 210 мл, а сміттєвий бак – 410 мл. Робот не намотує волосся завдяки захисту від намотування, а двигун має потужне всмоктування (4000 Па), що забезпечує ефективне очищення будь-яких поверхонь підлоги у вашому будинку.

Таким чином, Roomba Combo j7+ пропонує безліч переваг, включаючи вологе прибирання з підйомною шваброю, штучний інтелект для розпізнавання об'єктів на підлозі, базу самоочищення, голосове управління через Google Home та Alexa, синхронізацію з мийником підлоги Braava Jet M6, розумні підказки, потужне всмоктування, захист від намотування волосся та розширене управління та гнучкі налаштування у додатку iRobot Home.

Вологе прибирання:

Айробот додав модуль вологого прибирання з відкидним механізмом на свій пилосос-робот, що дозволяє активній швабру підніматися над корпусом пилососа. У той час як моделі інших брендів використовують миючу насадку, яка підтягується під днище робота і має проміжок не більше 7 мм, що може не підходити для прибирання на килимах з високим ворсом. Бак для води має вбудовану помпу та об'єм 210 мл, а регулювання подачі води дозволяє оптимізувати процес збирання.

Розпізнавання об'єктів:

Roomba Combo j7+ також має функцію розпізнавання об'єктів на підлозі, яка використовує передню камеру для виявлення та розпізнавання предметів на своєму шляху. Це дозволяє роботу вибирати більш оптимальні маршрути руху та уникати проводів, іграшок та відходів вихованців, які можуть бути перешкодою для збирання або навіть пошкодити робота. Ця функція постійно оновлюється та покращується для більш ефективної роботи. Крім того, це єдиний робот, який оснащений виявленням собачих екскрементів і розпізнавання їх. Roomba Combo j7 є одним із перших роботів від iRobot з цією функцією.

Автономне очищення:

Roomba Combo j7+ має функцію автономного очищення сміттєвого контейнера. Система включає базу самоочищення, яка спустошує контейнер робота кожного разу, коли він повертається на підзарядку. Завдяки цьому вам більше не потрібно щодня спустошувати контейнер, і робот отримує повну автономність протягом приблизно 30 прибирань. Просто встановіть графік прибирань і насолоджуйтесь чистотою протягом цілого місяця.

Потужний мотор, що всмоктує, і дві щітки плаваючого прибирального блоку дозволяють ефективно збирати будь-яке сміття з будь-яких поверхонь. Конструкція нижніх щіток запобігає плутанню волосся і вовни, так що вони практично не вимагають догляду. Крім того, робот може синхронізуватися з мийником підлоги Braava, щоб працювати в тандемі та додатково підвищувати якість прибирання.

Управління:

Завдяки інтеграції функцій "Голосового управління" та "Локального прибирання" використання робота стало дуже зручним. Тепер достатньо вимовити фразу "Румба прибери під кухонним столом", щоб робот позбавив вас від крихт після сніданку. Робот-пилосос Roomba Combo j7 plus може точно збудувати карту прибирання, включаючи всі кімнати та об'єкти на підлозі. Конфігурація карти та графіка прибирання дуже гнучкі та індивідуальні, адаптовані під вас, ваш будинок та ваші потреби.

Робот-пилосос Roomba Combo j7 plus також вміє швидко адаптуватися до ваших звичок та ступеня забруднення підлоги, а також до наявності вовни, пори року та інших факторів. Він дає рекомендації щодо прибирання на основі цих даних. Наприклад, у період линяння тварини рекомендується прибирати вовну частіше. Якщо пристрою не вистачає заряду для прибирання всієї площі, технологія Smart Recharge and Resume дозволяє йому зарядитися на стільки, скільки потрібно, щоб закінчити прибирання, але не більше. Ці та багато інших функцій роблять Roomba Combo j7 plus розумним і надійним помічником у прибиранні.

Комплектація iRobot Roomba Combo j7 plus:

 • Робот iRobot Roomba Combo j7 - 1 шт.
 • Li-ion акумуляторна батарея 4400 mAh - 1 шт.
 • Фільтр HEPA - 2 шт.
 • Бокова щітка - 1 шт.
 • Комплект основних щіток - 1 шт.
 • Серветка для вологого прибирання - 1 шт.
 • Пляшка миючого засобу - 1 шт.
 • Мішок для пилу в базу
 • База для сбору сміття з кабелем ЄС - 1 шт.

Чому ми?

Протягом 9 років ми є офіційними дилерами компанії iRobot в Україні. Весь товар нашого інтернет-магазину продається із сертифікатами якості та гарантією виробника. Купуючи у нас, ви отримаєте грамотну консультацію наших спеціалістів, своєчасну відправку та безкоштовну доставку по всій країні. Наша компанія оріентована на преміум товари та VIP сервіс. Будемо раді допомогти вам. Звертайтесь: 096-000-43-06.

iRobot Roomba Combo J7 Plus 42999 грн.
купити
Характеристики iRobot Roomba Combo J7 Plus

Основные параметры:

Год начала выпуска:
2023
Тип уборки:
Сухая уборка, Влажная уборка
Строит карту помещения:
Да
Связь со смартфоном:
Да
Есть домашние животные:
Да
Ковры с ворсом выше 1,5 см:
Да
Пороги высотой более 1,5 см:
Да
Запоминает планы нескольких этажей:
Да
Виртуальное ограничение зон уборки:
Да

Габариты и вес:

Габариты робота (ВхШхГ) (см):
9.2 x 35 x 35

Аккумулятор робота:

Тип аккумулятора:
Li-Ion
Емкость аккумулятора (мА/ч) :
2210

Фильтры, щетки и эффективность работы:

Наличие водяного бака:
Да
Емкость водяного бака (л):
0.210
Индикатор опустошения водяного бака :
Да
Емкость пылесборника (л):
0.410
Индикатор заполнения пылесборника:
Да
Автоматическая выгрузка мусора из пылесборника на базу:
Да
Выпускной фильтр:
HEPA
Убираемая площадь на одном заряде (м2):
80
Ограничение площади уборки:
Да
Уровень шума (дБ):
65
Мощность всасывания (Вт):
4000 Па
Количество боковых щеток:
1
Основная щетка:
Да
Плавающая основная щетка:
Да

Режимы уборки и типы убираемых поверхностей:

Режимы уборки:
Ручной, Вдоль стен, Зигзагами, По спирали, Пятно
Уборка по расписанию:
Да
Уборка по "будильнику":
Да
Ограничение времени уборки:
Да
Автоподзарядка:
Да
Возобновление уборки после подзарядки с прерванного участка:
Да
Тип убираемой поверхности:
Линолеум, Ламинат, Паркет, Наливной пол, Плитка, Ковролин, Ковер, Бетон
Адаптация под тип поверхности:
Да

Другое:

Датчики и сенсоры:
Датчик перепада высоты, Датчик столкновения
Система "антипутаница" :
Да
Управление роботом:
Управление на корпусе, Управление со смартфона/планшета
Наличие дисплея:
Нет
iRobot Roomba Combo J7 Plus 42999 грн.
купити
Фотогалерея iRobot Roomba Combo J7 Plus
25800 - iRobot Roomba Combo J7 Plus - МАГАЗИН БАЙРОБОТ 25801 - iRobot Roomba Combo J7 Plus - МАГАЗИН БАЙРОБОТ 25802 - iRobot Roomba Combo J7 Plus - МАГАЗИН БАЙРОБОТ 25803 - iRobot Roomba Combo J7 Plus - МАГАЗИН БАЙРОБОТ 25804 - iRobot Roomba Combo J7 Plus - МАГАЗИН БАЙРОБОТ 25805 - iRobot Roomba Combo J7 Plus - МАГАЗИН БАЙРОБОТ 25806 - iRobot Roomba Combo J7 Plus - МАГАЗИН БАЙРОБОТ 25807 - iRobot Roomba Combo J7 Plus - МАГАЗИН БАЙРОБОТ 25808 - iRobot Roomba Combo J7 Plus - МАГАЗИН БАЙРОБОТ 25809 - iRobot Roomba Combo J7 Plus - МАГАЗИН БАЙРОБОТ 25810 - iRobot Roomba Combo J7 Plus - МАГАЗИН БАЙРОБОТ 25811 - iRobot Roomba Combo J7 Plus - МАГАЗИН БАЙРОБОТ 25812 - iRobot Roomba Combo J7 Plus - МАГАЗИН БАЙРОБОТ 25813 - iRobot Roomba Combo J7 Plus - МАГАЗИН БАЙРОБОТ
iRobot Roomba Combo J7 Plus 42999 грн.
купити
Відеогалерея iRobot Roomba Combo J7 Plus

 

iRobot Roomba Combo J7 Plus 42999 грн.
купити
Витратники до iRobot Roomba Combo J7 Plus
iRobot Roomba Combo J7 Plus 42999 грн.
купити
Інші пилососи цього бренду
iRobot Roomba Combo J7 Plus 42999 грн.
купити
Товари конкуренти
Ми офіційний дилер iRobot в Україні вже 11 років.
Це оригінальний сертифікований товар в Україні.

Покупая у нас Вы получите: • Компетентну та вичерпну консультацію. Всебічну підтримку. • Безпроблемне гарантійне та післягарантійне обслуговування. Про гарантії • Безкоштовну доставку Новою Поштою на суму замовлення від 3000 грн. • Наложений платіж також сплатимо ми! Про доставку и Про оплату

42 999 грн.
shopping_basket КУПИТИ
assignment_turned_in
Є в наявності Офіційна гарантія 24 місяця.

Ви можете зробити замовлення, як на сайті, так і просто зателефонувавши:

096 000 43 06Працюємо без вихідних з 9 до 20:00

Всі контакти

Часті питання про купівлю iRobot Roomba Combo J7+ в нашому магазині

 • Найважливіше про iRobot Roomba Combo J7+
  Для сухого та вологого прибирання. Автовигрузка сміття на базу самоочистки. Запам'ятовує плани поверхів та прибирає окремі зони. Для власників тварин. Турборежим для килимів. Розпознає об'екти. Аналог Combo J7 але з базою самоочистки в комлпекті. Флагман американської компанії iRobot на 2023 рік.

  Офіційна гарантія виробника 24 місяця. Запчастини та розхідники у наявності. Відкликаємось швидко. Допомагаємо відповідально.
 • Чому варто придбати iRobot Roomba Combo J7+ саме в нас?
  Ми продаємо оригінальний сертифікований товар в Україні. Працюємо з 2013 року. Знаємо усі нюанси товара. Цінуємо та поважаємо своїх клієнтів. Орієнтовані на VIP-сервіс. Телефонуйте: (096) 000-43-06

  Можете забрати в шоурумі в Києві, або замовляйте з безкоштовною доставкою без передплати по Україні Новою поштою! Наложку також оплатимо ми. Готівковий та безготівковий розрахунок. Видаємо всі документи.