iRobot Roomba Combo J7 - Купити робот пилосос iRobot Combo J7
favorite_border
Доступно тільки зареєстрованим користувачам
iRobot iRobot Roomba Combo J7

Для сухого та вологого прибирання. Автовигрузка сміття на базу самоочистки. Запам'ятовує плани поверхів та прибирає окремі зони. Для власників тварин. Турборежим для килимів. Розпознає об'екти. Флагман американської компанії iRobot на 2023 рік

35099

Купити робот-пилосос iRobot Roomba Combo J7

Артикул товару: C715840
iRobot Roomba Combo J7 35099 грн.
купити
Докладний опис iRobot Roomba Combo J7

Roomba Combo j7 - це перша гібридна модель від компанії iRobot, яка має унікальні можливості, що дозволяють вирішувати найскладніші завдання прибирання в будинку. Вона оснащена вологим прибиранням та штучним інтелектом для розпізнавання об'єктів на підлозі, що робить її ще більш універсальною у використанні.

Крім того, Roomba Combo j7 оснащена підйомною шваброю для роботи на килимах та інших поверхнях. Її розумна система навігації малює карту збирання, розпізнає дроти, взуття та інші предмети, які можуть заважати збиранню, а також сюрпризи від домашніх тварин.

Roomba Combo j7 має безліч функцій, включаючи голосове керування через Google Home та Alexa. Вона також синхронізується з мийником підлоги Braava Jet M6, що дозволяє їй автоматично запускатися після того, як підлога буде вимита.

Roomba Combo j7 має потужне всмоктування (4000 Па), що дозволяє їй легко очищати будь-які поверхні підлоги у вашому будинку. Нижній прибиральний блок не намотує волосся, а сміттєвий бак має місткість 410 мл. Бак для води має місткість 210 мл, що дозволяє їй ефективно прибирати поверхні методом вологого збирання.

Roomba Combo j7 має захист від намотування волосся та надає розширене управління та гнучкі налаштування у додатку iRobot Home. Вона також надає розумні підказки, які допомагають максимально використовувати її можливості для прибирання будинку.

В цілому, Roomba Combo j7 є чудовою моделлю для тих, хто шукає ефективний, універсальний та легкий у використанні робот-пилосос із вологим прибиранням та штучним інтелектом.

Вологе прибирання:

Компанія iRobot обладнала свій робот-пилосос модулем для вологого прибирання з механізмом відкидного активної швабри. Дана технологія, що дозволяє піднімати швабру над корпусом пилососа, поки використовується лише у iRobot. Моделі інших брендів прикріплюють миючу насадку до днища робота, тому зазор між шваброю і підлогою не перевищує 7 мм. Цього часто недостатньо для ефективного збирання на килимах з високим ворсом. Бак для води оснащений вбудованою помпою та має об'єм 210 мл.

Розпізнавання об'єктів на підлозі:

Roomba Combo j7 оснащений передньою камерою, яка дозволяє роботу бачити та розпізнавати предмети на підлозі під час збирання. Система оновлюється та покращується постійно, підвищуючи точність розпізнавання об'єктів. Робот намагається уникати проводів, іграшок та відходів вихованців, які раніше могли стати причиною поломки або просто створювати проблеми. Ця функція є однією з перших для роботів iRobot, і деякі дистриб'ютори готові замінити робота на новий, якщо він заїде на собачий сюрприз.

Автономна зарядка:

Roomba Combo j7 поставляється з базою для автономної зарядки, яка заряджає робота щоразу, коли він повертається після збирання. Якщо під час збирання робота не вистачить заряду, він запам'ятає місце, де розрядився, і продовжить прибирання після дозарядки. Просто заплануйте графік прибирання та насолоджуйтесь чистотою.

Управління:

Робот-пилосос Roomba Combo j7 має унікальну комбінацію функцій, які роблять його неймовірно зручним в експлуатації. Поєднання "Голосового управління" та "Локального прибирання" дозволяє контролювати його роботу зі смартфона за допомогою фраз типу "Румба прибери під кухонним столом". Завдяки точній карті прибирання, побудованій Roomba Combo j7, він може легко знаходити всі кімнати та об'єкти на підлозі, що дозволяє налаштовувати графік збирання індивідуально під Вас, Ваш будинок та Ваші потреби.

Roomba Combo j7 також має високу якість прибирання та автономність роботи. Потужне всмоктування та плаваючий прибиральний блок із двома щітками дозволяють якісно збирати будь-яке сміття, з будь-яких поверхонь. Конструкція нижніх щіток запобігає намотування волосся та вовни, а значить практично взагалі не вимагає ніякого догляду. Більше того, робот може синхронізуватися з мийником підлоги Braava і разом з ним ще більше підвищити якість миття підлоги.

Roomba Combo j7 також має розумні системи. Він вивчає карту, ступінь забруднення підлоги, а також Ваші звички та наявність вовни, пору року, щоб складати індивідуальні рекомендації для збирання. Так, у період линяння тварини він частіше збиратиме шерсть. Якщо роботу не вистачило заряду для прибирання всієї площі, завдяки технології "Smart Recharge and Resume" він зарядиться на стільки, скільки потрібно, щоб додатково доробити роботу, але не більше. Завдяки такому достатку функцій, Roomba Combo j7 стає розумним та ефективним помічником у прибиранні Вашої оселі.

Комплектація iRobot Roomba Combo j7:

 • Робот iRobot Roomba Combo j7 - 1 шт.
 • Li-ion акумуляторна батарея 4400 mAh - 1 шт.
 • Фільтр HEPA - 2 шт.
 • Бокова щітка - 1 шт.
 • Комплект основних щіток - 1 шт.
 • Серветка для вологого прибирання - 1 шт.
 • Зарядна база з кабелем ЄС - 1 шт.

Чому ми?

Протягом 9 років ми є офіційними дилерами компанії iRobot в Україні. Весь товар нашого інтернет-магазину продається із сертифікатами якості та гарантією виробника. Купуючи у нас, ви отримаєте грамотну консультацію наших спеціалістів, своєчасну відправку та безкоштовну доставку по всій країні. Наша компанія оріентована на преміум товари та VIP сервіс. Будемо раді допомогти вам. Звертайтесь: 096-000-43-06.

iRobot Roomba Combo J7 35099 грн.
купити
Характеристики iRobot Roomba Combo J7

Основные параметры:

Год начала выпуска:
2023
Тип уборки:
Сухая уборка, Влажная уборка
Строит карту помещения:
Да
Связь со смартфоном:
Да
Есть домашние животные:
Да
Ковры с ворсом выше 1,5 см:
Да
Пороги высотой более 1,5 см:
Да
Запоминает планы нескольких этажей:
Да
Виртуальное ограничение зон уборки:
Да

Габариты и вес:

Габариты робота (ВхШхГ) (см):
9.2 x 35 x 35

Аккумулятор робота:

Тип аккумулятора:
Li-Ion
Емкость аккумулятора (мА/ч) :
2210

Фильтры, щетки и эффективность работы:

Наличие водяного бака:
Да
Емкость водяного бака (л):
0.210
Индикатор опустошения водяного бака :
Да
Емкость пылесборника (л):
0.410
Индикатор заполнения пылесборника:
Да
Автоматическая выгрузка мусора из пылесборника на базу:
Да
Выпускной фильтр:
HEPA
Убираемая площадь на одном заряде (м2):
80
Ограничение площади уборки:
Да
Уровень шума (дБ):
65
Мощность всасывания (Вт):
4000 Па
Количество боковых щеток:
1
Основная щетка:
Да
Плавающая основная щетка:
Да

Режимы уборки и типы убираемых поверхностей:

Режимы уборки:
Ручной, Вдоль стен, Зигзагами, По спирали, Пятно
Уборка по расписанию:
Да
Уборка по "будильнику":
Да
Ограничение времени уборки:
Да
Автоподзарядка:
Да
Возобновление уборки после подзарядки с прерванного участка:
Да
Тип убираемой поверхности:
Линолеум, Ламинат, Паркет, Наливной пол, Плитка, Ковролин, Ковер, Бетон
Адаптация под тип поверхности:
Да

Другое:

Датчики и сенсоры:
Датчик перепада высоты, Датчик столкновения
Система "антипутаница" :
Да
Управление роботом:
Управление на корпусе, Управление со смартфона/планшета
Наличие дисплея:
Нет
iRobot Roomba Combo J7 35099 грн.
купити
Фотогалерея iRobot Roomba Combo J7
25784 - iRobot Roomba Combo J7 - МАГАЗИН БАЙРОБОТ 25785 - iRobot Roomba Combo J7 - МАГАЗИН БАЙРОБОТ 25786 - iRobot Roomba Combo J7 - МАГАЗИН БАЙРОБОТ 25787 - iRobot Roomba Combo J7 - МАГАЗИН БАЙРОБОТ 25788 - iRobot Roomba Combo J7 - МАГАЗИН БАЙРОБОТ 25789 - iRobot Roomba Combo J7 - МАГАЗИН БАЙРОБОТ 25790 - iRobot Roomba Combo J7 - МАГАЗИН БАЙРОБОТ 25791 - iRobot Roomba Combo J7 - МАГАЗИН БАЙРОБОТ 25792 - iRobot Roomba Combo J7 - МАГАЗИН БАЙРОБОТ 25793 - iRobot Roomba Combo J7 - МАГАЗИН БАЙРОБОТ 25794 - iRobot Roomba Combo J7 - МАГАЗИН БАЙРОБОТ 25795 - iRobot Roomba Combo J7 - МАГАЗИН БАЙРОБОТ 25796 - iRobot Roomba Combo J7 - МАГАЗИН БАЙРОБОТ 25797 - iRobot Roomba Combo J7 - МАГАЗИН БАЙРОБОТ
iRobot Roomba Combo J7 35099 грн.
купити
Відеогалерея iRobot Roomba Combo J7

 

iRobot Roomba Combo J7 35099 грн.
купити
Витратники до iRobot Roomba Combo J7
iRobot Roomba Combo J7 35099 грн.
купити
Інші пилососи цього бренду
iRobot Roomba Combo J7 35099 грн.
купити
Товари конкуренти
Ми офіційний дилер iRobot в Україні вже 11 років.
Це оригінальний сертифікований товар в Україні.

Покупая у нас Вы получите: • Компетентну та вичерпну консультацію. Всебічну підтримку. • Безпроблемне гарантійне та післягарантійне обслуговування. Про гарантії • Безкоштовну доставку Новою Поштою на суму замовлення від 3000 грн. • Наложений платіж також сплатимо ми! Про доставку и Про оплату

35 099 грн.
shopping_basket КУПИТИ
assignment_turned_in
Є в наявності Офіційна гарантія 24 місяця.

Ви можете зробити замовлення, як на сайті, так і просто зателефонувавши:

096 000 43 06Працюємо без вихідних з 9 до 20:00

Всі контакти

Часті питання про купівлю iRobot Roomba Combo J7 в нашому магазині

 • Найважливіше про iRobot Roomba Combo J7
  Для сухого та вологого прибирання. Автовигрузка сміття на базу самоочистки. Запам'ятовує плани поверхів та прибирає окремі зони. Для власників тварин. Турборежим для килимів. Розпознає об'екти. Флагман американської компанії iRobot на 2023 рік.

  Офіційна гарантія виробника 24 місяця. Запчастини та розхідники у наявності. Відкликаємось швидко. Допомагаємо відповідально.
 • Чому варто придбати iRobot Roomba Combo J7 саме в нас?
  Ми продаємо оригінальний сертифікований товар в Україні. Працюємо з 2013 року. Знаємо усі нюанси товара. Цінуємо та поважаємо своїх клієнтів. Орієнтовані на VIP-сервіс. Телефонуйте: (096) 000-43-06

  Можете забрати в шоурумі в Києві, або замовляйте з безкоштовною доставкою без передплати по Україні Новою поштою! Наложку також оплатимо ми. Готівковий та безготівковий розрахунок. Видаємо всі документи.